Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гамбергіт

 

Мінерал був названий на честь А. Гамберга, шведського вченого-мінералога. Гамберга в природі зустрічається дуже рідко. Кристали гамбергіта зазвичай мають ромбічну форму. За видової приналежності цей мінерал стоїть поряд з берилієм.

 

Камінь пофарбований у білий колір з сіруватим або димчастим відливом. Камінь повністю прозорий, має холодний скляний блиск. Камінь зазвичай видобувають разом з іншими дорогоцінними мінералами, поклади в чистому вигляді практично не зустрічаються.

 

Багаті родовища цього мінералу були виявлені на острові Мадагаскар, в Росії, Норвегії та Індії.

 

Лікувальні властивості гамбергіта

 

Мінерал був виявлений порівняно недавно, тому поки що його властивості ще недостатньо добре досліджені. Однак деякі народні цілителі все ж його використовують. Так, на думку одних знахарів, лікувальні властивості гамбергіта здатні надати цілющий вплив на сон.

 

Камінь може нормалізувати сон, позбавити від безсоння, стерти з пам'яті нічні кошмари, позбавити від інших порушень сну. Інші народні цілителі вважають, що камінь може позитивно вплинути на метеозалежних людей. Гамбергіт може полегшити вплив на них магнітних бурь та інших змін природних станів.

 

Цей камінь також здатний підвищити фізичну активність, зняти втому, що накопичилася, додати енергії і тим самим підвищити працездатність.

 

Магічні властивості гамбергіта

 

Існує думка, що Гамбергіт може в людині пробудити нерозкриті до цього таланти і здібності, у тому числі і надприродні. Камінь здатний відкрити в людині ясновидіння, яснослухання, пробудити здатності до телекінезу та передрікання майбутнього.

 

Мінерал допоможе людині зануритися у свій внутрішній світ, краще зрозуміти себе, знайти внутрішню рівновагу. Тому часто магічні властивості гамбергіта використовують для проведення медитації. Перед початком проведення сеансу слід кілька хвилин потримати камінь в руках, намагаючись при цьому очистити свої помисли від всіх негативних ідей.

 

Вважається, що камінь забере всі дурні думки в себе. Тому ні в якому разі не варто передавати Гамбергіт іншій людині або підбирати цей камінь на вулиці, оскільки в такому випадку до нового власника можуть перейти і особисті погані риси попереднього господаря.

 

Оскільки камінь ще не до кінця був вивчений, то досі астрологи не з'ясували, якого з знаків зодіаку протегує даний мінерал. Поки що не виявлено неприязні цього каменю ні до якого знаку.

 

Гамбергіт можна використовувати успішно і в якості талісмана. Для цього мінералу слід надати форму куба. Гамбергіт протегує людям, які займаються декоративно-прикладними мистецтвами, виявляють творчу активність. Камінь допоможе їм розвинути таланти і наділить їх креативної енергією.

 

cлідуюча>>>

Зображення: