Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Галіт

 

Слово «Галіт» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від слова «gallos», що в перекладі означає «морська сіль». Камінь отримав саме таке найменування, тому що ще з давнини даний мінерал вживали в їжу.

 

Камінь зазвичай має білий, червоний, сірий, жовтий або синій колір. Забарвлення визначає наявність домішок в даному мінералі. Він прозорий на світло і відсвічує жирним скляним блиском.

 

Поклади галита були виявлені в Донбасі, Пермській області, Нижньому Поволжі і в Закарпатті. За кордоном камінь активно видобувають в Німеччині (Страсбург), Австрії (Зальцбург), в Польщі (Іновроцлав і Бохня) та інших країнах.

 

Лікувальні властивості галита

 

Лікувальні властивості Галіт в основному використовують для лікування простудних захворювань. Його можна застосовувати як звичайну морську сіль для полоскання горла при виникненні перших ознак таких захворювань, як ларингіт, ангіна або тонзиліт. Також якщо розчинити в теплій воді одну столову ложку на склянку, то такий розчин допоможе від сильного зубного болю.

 

За допомогою галита можна робити прогрівання. Для цього треба галіт покласти в мішечок, потім нагріти (найкраще потримати подовше в гарячій воді) і прикласти до хворого місця. Так корисно прогрівати ділянки, які уражені радикулітом, і грудну клітку в разі появи бронхіту або трахеїту.

 

Магічні властивості галита

 

Спершу може здатися, що звичайна сіль не повинна мати якихось спеціальних магічних особливостей. Однак не даремно з старовини пішло безліч приказок, пов'язаних з сіллю: «я з ним пуд солі з'їв», «сіль землі», «ось у чому сіль» і т.д. Вчені встановили, що в більшості народних казок цей мінерал виступає як захисник від чаклунства, чорної магії і злих духів.

 

Сіль служить символом очищення від злих намірів. Вважається, що вона також збереже від ран і смерті учасника військових дій. Навіть у часи Великої Вітчизняної Війни солдати завжди носили при собі жменьку рідної землі, яку перемішували з сіллю.

 

Магічні властивості галита також використовують для створення охоронних змов на удачу, на щастя, на любов, на «висихання сліз». Будь знахарка в селі знає, що галіт посилює зв'язок людини з матір'ю-Землею.

 

Щоб скористатися цими магічними властивостями, людині слід носити з собою талісмани, обереги, амулети. Як талісман цей мінерал здатний залучити любов і симпатію. Як оберіг галіт здатний захистити свого господаря від невдач і стихійних лих, від необгрунтованого насильства злих людей.

 

В якості амулета галіт здатний захистити господаря від негативного вплив нежіті, злих духів і енергетичних вампірів. Щоб створити оберіг, амулет або талісман, потрібно всього лише носити в шматочку бавовняної тканини невеликий шматочок солі.

 

Носити можна в кишені, проте ви досягнете більшого ефекту, якщо будете носити на шиї у вигляді ладанки. Проте ні в якому разі не показуйте свій мішечок і не розповідайте про нього нікому, оскільки інакше талісман, амулет або оберіг втратять всі свої магічні властивості.

 

cлідуюча>>>

Зображення: