Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Галеніт

 

Слово «галеніт» має давньогрецьке походження. Воно утворилося від слова «galene», яке в перекладі буквально означає «свинцева руда».

 

Кристали цього мінералу зазвичай мають форму куба. Зустрічаються також екземпляри, які мають форму октаедра або ромбододекаедра. Камінь має насичений чорний світло зі свинцевим відливом. Колір мінералу в тонкому порошку (колір риси по-науковому) - сіро-чорний. Відсвічує яскравим металевим блиском.

 

Камінь з фізичним характеристикам досить м'який, на світло не просвічує.

 

Основними місцями покладів і видобутку галеніту є такі країни, як Канада, Австралія, США (Міссурі, Канзас, Оклахома), Польща, Мексика, Чилі, а також багато родовища розташовані на території колишнього СРСР: Приморський край, Алтин-Топкан, родовища Нерчинсько групи та інші.

 

Лікувальні властивості галеніту

 

В даний час особливих лікувальних властивостей у галеніту виявлено не було. Однак, в народний медицині йому приписуються тонізуючі властивості.

 

Існує думка, що якщо напій настояти, поклавши на дно посудини цей камінь, то він придбає енергетичні можливості. Напій додасть бадьорості, позбавить від сонливості, зробить людину фізично активним, веселим і життєрадісним. Якщо ж носити цей мінерал в якості прикраси у вигляді сережок, то людина буде захищена від можливості появи в нього депресії і меланхолії, зайвого стресу.

 

Магічні властивості галеніту

 

За народними повір'ями, галеніт здатний укріпити життєві сили власника. Камінь допоможе з постановкою мети і її виконанням, з подоланням невдач і нещасть. Існує думка, що мінерал почуває відразу до шкідливих звичок: паління, наркоманії, токсикоманії і т.д. Тому він намагається змусити людину налаштуватися на здоровий спосіб життя, кинути пити і курити, допоможе позбутися зайвих калорій.

 

Однак не слід забувати, що мінерал дуже примхливий і уразливий. Якщо господар буде уникати контактів з ним, не буде спілкуватися зі своїм захисником чи буде поводитися з ним, як із звичайною дрібничкою, камінь замкнеться і перестане сам звертати уваги на господаря.

 

Щоб уникнути подібних наслідків, слід не менше двох разів на тиждень проводити бесіди з камінчиком, висловлюючи йому своє захоплення і повагу. Така нескладна процедура посилить магічні властивості галеніту в кілька разів.

 

Камінь дозволено носити всім знакам зодіаку. Особливо галеніт любить надавати заступництво Тільцям. Однак не слід спілкуватися з каменем Скорпіонам, оскільки їх природне честолюбство, зарозумілість і зарозумілість будуть відштовхувати галеніт, в результаті чого мінерал відмовиться допомагати своєму господареві.

 

В якості талісмана з галеніту можна носити різні прикраси. Кільце з ним зробить людину більш спокійним і розсудливим, проте в той же час людина може стати дуже впертим. Сережки допоможуть увірувати у власні сили і прийняти вірне рішення.

 

cлідуюча>>>

Зображення: