Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гагат

 

У народі відомі й інші назви каменя і його різновидів: гішер, чорна яшма, чорний бурштин. За однією з версій, камінь був названий на честь річки Гагес в Південно-Західної Туреччини. Інша версія свідчить, що таке найменування гагату як «гішер» має вірменське походження, йдучи корінням в слово «гішері», що в перекладі означає «ніч».

 

Чорна яшма є виробним каменем і має характерний яскравий блиск. За видової приналежності камінь відносять до кам'яного вугілля. Однак не даремно камінь називається чорною яшмою або чорним бурштином. Мінерал має насичений чорний колір, колір самої глухої темної південної ночі. Відливає гагат шовковистим м'яким блиском.

 

За своїм складом камінь має подібну будову з звичайним вугіллям. Походження аналогічне. Вважається, що гагат виник після вуглефікації дерев в глибоких торф'яних болотах з дерев типу араукарії.

 

Поклади гагату були виявлені в таких країнах, як Іспанія, Англія, Франція, Німеччина, Україна (Крим) і США.

 

Лікувальні властивості гагату

 

Простій людині найбільш відоме застосування цього мінералу при проведенні сеансів масажу. Вважається, що точковий масаж охоронить людини від різних захворювань суглобів і кісток. Камінь також може позбавити від подагри і судом. Камінь благотворно впливає на загальний психічний стан.

 

Якщо потримати до п'яти хвилин в долонях гагат, то це допоможе вам зняти напругу, позбутися стресу, зрозуміти настрій, вилікуватися від меланхолії і депресії. Лікувальні властивості гагату посиляться, якщо ви будете контактувати з цим каменем кожен день.

 

Магічні властивості гагату

 

У стародавні часи вважалося, що чорна яшма присвячена Великій Матері, Богині-матері, матері-природі і іншим божествам. Вважалося, що Мати наділила камінь частиною своєї сили і тому камінь володіє захисною магією. Гагат вбирає в себе весь негатив, який людина сама створює навколо себе або негатив, який на нього спрямований від іншої людини.

 

Мінерал здатний позбавити людину від серйозних недоліків, таких як боягузтво, нерішучість, слабкість розуму. Магічні властивості гагату здатні дати людині здатність розпізнання обману і брехні.

 

У давні часи люди вважали, що Велика Мати уклала в мінерал силу, яка захищає породіль. Вважалося, що чорна яшма здатна полегшити біль при пологах і зняти післяпологову депресію. Однак категорично забороняється носити мінерал вагітним, оскільки це може призвести до викидня.

 

Прикраси з гагатом найкраще носити Ракам і Рибам, оскільки вони зазвичай занадто боязкі і нерішучі від природи, а камінь додасть їм сміливість і твердість духу. Не слід використовувати гагат Козерогам, оскільки вони і так дуже сміливі, а камінь може розвинути цю якість до нерозсудливості і бездумності. Також Овнам, Дівам і Водоліям не варто вдаватися до сили гагату, так як він може порушити їх крихку душевну рівновагу.

 

cлідуюча>>>

Зображення: