Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Гагарініт

 

Як неважко здогадатися, камінь отримав саме таке найменування на честь першого радянського космонавта Юрія Олексійовича Гагаріна. За видової приналежності Гагаріна відносять до групи складних фторидів. Камінь був відкритий тільки в двадцятому столітті, в 1961 в Казахстані і Тувинської АРСР.

 

У природі даний мінерал зустрічається дуже рідко. Зазвичай кристали гагарініта мають шестигранну форму і зустрічаються у вигляді зернистих агрегатів.

 

Камінь має забарвлення ніжних відтінків - кремових, блідо-рожевих, блідо-персикових, рожево-жовтих. У природі зустрічаються і безбарвні екземпляри. Кристали гагарініта найчастіше прозорі, добре пропускають світло, одного зустрічаються напівпрозорі і навіть непрозорі зразки. Камінь має матовий неяскравий блиск.

 

Лікувальні властивості гагарініта

 

У зв'язку з тим, що камінь був відкритий тільки півстоліття тому, лікувальні властивості гагарініта не до кінця досліджені і вивчені. Тому його досить рідко застосовують у народній медицині. Відсутня єдність думок з приводу застосування даного мінералу в лікувальних цілях.

 

Одні знахарі думають, що мінерал має цілющу силу і здатний благотворно вплинути на нервову систему. На їхню думку, саме рожеві зразки допомагають розслабитися, покращують настрій, позбавляють від меланхолії і депресії, нормалізують сон, виліковують від нічних кошмарів і інших порушень сну.

 

Інші, не менш упевнені в собі народні цілителі, бачать в цьому камені панацею від хвороб серцево-судинної системи. Існує думка, що носіння гагарініта зміцнює серцевий м'яз, позбавляє від закупорки судин, попереджає ранню смерть від інсульту.

 

Магічні властивості гагарініта

 

Як і лікувальні властивості, магічні властивості гагарініта ще не до кінця досліджені і вивчені. Поки що астрологам навіть не вдається визначити, яким знакам зодіаку даний камінь рекомендується носити, і на яких він може надати негативну дію.

 

Однак практикою встановлено, що Гагарініт може виступати в якості відмінного талісмана. Існує думка, що даний камінь насамперед спрямовує свою енергію на порятунок життя людини. Тому його рекомендується носити тим, хто піддається смертельному ризику з вини специфіки професійної діяльності.

 

Рятувальників, військових, міліціонерів, пожежників, пілотів цивільних літаків і винищувачів, аквалангістів камінь вбереже від імпульсивних вчинків, дасть їм сили зосередитися і не розгубитися у важку хвилину. Не обов'язково використовувати в якості талісмана цільний камінь, для прояву магічних здібностей достатньо мати при собі зовсім невеликий шматочок гагарініта, можна навіть необроблений.

 

З маленького осколка гагарініта можна також виготовити амулет. Тоді камінь буде наділений здатністю притягати удачу. Камінь можна використовувати в якості захисника сімейного гнізда від різних надзвичайних подій: стихійних лих, пожеж, повеней, блискавок або нападу бандитів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: