Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Фіброліт

 

Назву цей мінерал отримав завдяки волокнистому характером тих екземплярів, які були знайдені першими. У літературі часто використовується інша назва фіброліту, а саме силіманіт.

 

Забарвлення мінералів може бути коричневого, бурого, зеленого, болотного, сірувато-зеленого кольору. Найчастіше ювелірний матеріал володіє сапфірово-синім кольором. Зустрічаються, однак, скоріше в якості винятку, кристали, які володіють ефектом «котячого ока». Камінь має холодний скляний блиск.

 

Основними місцями видобутку цього каменю є острів Шрі-Ланка, Верхня М'янма (Бірма), США та інші регіони.

 

Лікувальні властивості фіброліту

 

У теорії існує думка, що лікувальні властивості фіброліту допомагають при лікуванні недуг нирок і сечового міхура, камінь полегшує перебіг багатьох психічних захворювань, таких як істерія, депресія, іпохондрія, роздвоєння особистості, маніакально-депресивний психоз.

 

Фіброліт, як практично будь-який мінерал синього забарвлення, володіє антисептичним ефектом. Примірники зеленого кольору полегшують стан при різкій зміні клімату або зміні погодних умов метеозалежних людей. Фіброліту цього фарбування також знижують артеріальний тиск, поліпшують настрій, підіймають життєвий тонус, підвищують працездатність. Іноді цей мінерал знахарі можуть використовувати для полегшення головного болю і мігрені.

 

Магічні властивості фіброліту

 

На даний момент фахівцями магічні властивості фіброліту досліджені недостатньо. У деяких регіонах Сходу його застосовують в якості домашнього оберега, що захищає будинок від стихійних лих, грабіжників, пожеж, блискавок, шкідливих паразитів. Деякі чарівники в європейських країнах виготовляють амулети, що охороняють їх власників від переломів, розтягнень та інших травм, допомагають уникнути автомобільних аварій.

 

Існує думка, що фіброліт здатний уберегти свого власника навіть від авіакатастрофи. Жінкам рекомендується на правій руці носити браслет, зроблений з фіброліту, оскільки тоді камінь забезпечить своїй господині постійну порцію чоловічої уваги, підвищить її самооцінку, додасть їй упевненості в свій зовнішності.

 

Астрологи досі не заставили, кому із знаків протегує фіброліт. В якості талісмана цей мінерал найкраще підходить людям, чия діяльність безпосередньо пов'язана з ризиком для здоров'я і життя. Цей талісман буде оберігати спортсменів, льотчиків, гірників, мандрівників і першовідкривачів.

 

Камінь допоможе уникнути травм і поранень військовим, поліцейським, рятувальникам, пожежникам. Талісманом може служити простий брелок, з вправляння в нього необробленим шматочком мінералу. Камінь не обов'язково повинен бути великим за розміром, досить навіть самого мінімального осколка.

 

Камінь рекомендується повісити автомобілістам на лобове скло свого транспортного засобу. Фіброліт вбереже свого власника від дорожньо-транспортних пригод та катастроф.

 

cлідуюча>>>

Зображення: