Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Фенакіт

 

Саме таку назву фенакіт отримав від давньогрецького слова «phaino», яке в буквальному перекладі означає «показую, обманюю». Фенакіт відносять до підкласу острівних силікатів.

 

Кристалізується цей камінь в тригональной сингонії. Кристали фенакітом зазвичай за своїм виглядом дрібні, призматичні, набагато рідше зустрічаються ромбоедричні. Характерні для цього мінералу радіально-променисті зростки. Забарвлення фенакітом зазвичай рожева, сіра, безбарвна, жовтувата, біла.

 

Камінь відливає скляним блиском. Він може бути прозорим, напівпрозорий, зустрічаються також просвічують екземпляри. Фенакіт не розчинний в кислоті. Люмінесцує особливо сильно в катодних променях.

 

Фенакіт зазвичай видобувають в родовищах поруч зі слюди, флюоритом, сульфідами. Також цей мінерал зустрічається в гідротермальних метасоматічеських утвореннях.

 

Перше і саме відоме родовище фенакітом розташоване на Уралі. Фенакіт також добувають в Норвегії, Африці та Бразилії. Найцінніші на світовому ринку фенакіти маються на родовищах на Уралі в Смарагдових копальнях. У цих копальнях вони зустрічаються спільно з смарагдами, досягають деколи величезних розмірів (6 - 7 см).

 

Лікувальні властивості фенакітом

 

Існує думка, що цей мінерал сприятливо впливає цілком на весь організм. Фахівці припускають, що білі або безбарвні екземпляри знімають нервову напругу, розслаблюють після напруженого робочого дня, пом'якшують наслідки стресових ситуацій, в цілому покращують стан організму і настрій. Камені рожевого забарвлення надають седативну дію.

 

Лікувальні властивості фенакітом проявляються і в тому, що він підживлює людину енергією, яку бере навколо себе із усього, чого можна. Жовті камені очищають від шлаків організм, допомагають при хронічній безсонні, позбавляють від необгрунтованих страхів, стимулюють шлункову секрецію, підвищують апетит та знімають розлади шлунку.

 

Фахівці по каменях вважають, що фенакіт підсилює цілющий вплив інших каменів, тому його рекомендується використовувати спільно з іншими мінералами.

 

Магічні властивості фенакітом

 

Фенакіт використовується для розкриття і розвитку у людини надприродних здібностей, наприклад ясновидіння, телепатії, яснослухання. Для досягнення таких результатів застосовують відшліфовані екземпляри, які використовують також і для проведення сеансів медитації.

 

Маги і медіуми за допомогою магічних властивостей фенакітом спілкуються з духами предків, проводять спіритичні сеанси, оскільки вони вважають, що відшліфований мінерал є специфічним провідником при спілкуванні з духами предків і іншими потойбічними силами.

 

Астрологи досі не можуть точно встановити, якому знаку благоволить фенакіт.

Фенакіт є талісманом магів і медіумів. Також слід виготовити кулон тим людям, які прагнуть пізнати навколишній світ, проникнути в невідомі їм таємниці. Для спілкування з потойбічним світом рекомендується використовувати невеликі кульки.

 

cлідуюча>>>

Зображення: