Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Евдіаліт

 

Свою назву мінерал отримав від давньогрецького «евдіалітос», що в перекладі з цієї мови означає - легкорозчинний. Дане ім'я дано каменю в 1819 році вченим Ф. Стромейером. Мінерал був вперше знайдений і охарактеризований Вільямом Рамзаєм. У літературі цей камінь ще називають альмандіновим шпатом, саамської кров'ю або лопарской кров'ю.

 

Евдіаліт дуже гарний і досить рідкісний мінерал. Він зустрічається тільки в трьох місцях. Камінь можна знайти в таких регіонах, як Канада, Кольський півострів (де розташовані найбільші поклади) і Гренландія.

 

Камінь може мати червоний, жовтий, рудий, жовто-коричневий і фіолетовий кольори. Він відливає скляним блиском, на світло може бути прозорим або напівпрозорим.

 

Евдіаліт створює кристали, але набагато частіше він утворюється у вигляді зернистих виділень. Найбільші виділення евдіаліта спостерігаються серед пегматитів Хібінського масиву.

 

Лікувальні властивості евдіаліта

 

Цей мінерал виступає як відмінні ліки проти галюцинацій, тривалої депресії і меланхолії. Передбачається, що таке найменування евдіаліта як саамская кров базується на тому, що лікувальні властивості евдіаліта допомагають очищати кров.

 

Окремі фахівці радять носити прикраси з евдіаліта або просто необроблений камінь в області живота для профілактики захворювання на панкреатит, а також нормалізації роботи органів травлення, роботи підшлункової залози.

 

Деякі цілителі висунули теорію, що евдіаліт впливає на роботу людського мозку, а точніше нормалізує альфа-ритми. Існує в народі припущення, що якщо кожен день пильно розглядати евдіаліт, то людина позбутися від проблем із зором.

 

Магічні властивості евдіаліта

 

Його наші предки рекомендували носити ратним людям, адже базисні магічні властивості евдіаліта діють, щоб уберегти володаря евдіаліта від поранень, бути невразливим для зброї ворогів. Амулети, виготовлені з цього самоцвіту, здатні перетворити самого відчайдушного боягуза в героя.

 

Фахівці застерігають, що не можна зловживати чарівною силою, тому що властивості каменю не повністю досліджені і мінерал здатний збільшити магічні якості інших мінералів, і неможливо сказати однозначно, в якій пропорції і які з властивостей. Деякі знавці магічної сили мінералів заявляють, що реакція цього каменю наближена до неконтрольованої пристрасності, яка характерна для рубінів, при цьому останні набагато потужніше.

 

Евдіаліт позбавляє від смутку, пом'якшує скорботу після втрати. Якщо його носити при меланхолії або депресії, він прискорює вихід з цього стану, вселяє надію на майбутнє, перетворює дійсність.

 

Камінь протегує Дівам, яким він здатний подарувати найбільшу вигоду з усіх мінералів. Евдіаліт може розвинути здібності і таланти, характерні для Дів. Жінкам, які пережили глибоке нещастя, він дасть сили впоратися з тугою; чоловікам він підвищить самооцінку, пробудить спрагу боротися з неприємностями.

 

cлідуюча>>>

Зображення: