Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Енстатіт

 

Назва цього мінералу виникло від давньогрецького слова «enstatas», яке в перекладі з цієї мови означає «пручається». Саме найменування цього мінералу натякає на його стійкість до плавлення. У літературі часто вживається інша назва енстатіта - хромдіопсид.

 

Камінь в теорії відноситься до типових силікатів. Окремі його різновиди містять у своєму складі домішки хрому.

 

Камінь знаходять в регіонах Кімберлі, Могок і Верхня Бірма (вони розташовані в М'янмі), Південної Індії. Також встановлено, що отримати енстатіт можна штучним шляхом.

 

Лікувальні властивості енстатіта

 

Серед фахівців є припущення, що темно-коричневі енстатіти полегшують стан власника, якщо його долають простудні захворювання. Лікувальні властивості енстатіта знижують енергетику нирок, при цьому вони активують роботу залоз внутрішньої секреції, виробляють нормалізацію обмінних процесів. Цілителі припускають, що цей камінь виявляє седативну дію на нервову систему.

 

У Стародавній Індії в навчаннях про лікувальні властивості каменів згадується така властивість енстатіта, як можливість виліковувати психічні захворювання. Камінь здатний підвищувати тонус організму, активізувати внутрішні сили свого господаря, поліпшити настрій. Як стверджують деякі лікарі, завдяки своєму кольору, енстатіт здатний полегшити болі при мігрені, викривленнях та інших захворюваннях хребта.

 

Існує думка, що темно-зелений енстатіт загострює зір і полегшує участь метеозалежних людей. Сприятливий вплив енстатіта на чакри не вивчено.

 

Магічні властивості енстатіта

 

У ритуалах містичного характеру мінерал використовують рідко, оскільки магічні властивості енстатіта мало вивчені. У деяких регіонах маги і шамани виготовляють з нього спеціальні обереги, які призначені для того, щоб уберегтися від негативного втручання сторонніх людей в розум господаря.

 

Такі обереги крім цього охороняють від травм і поранень в результаті автомобільних аварій. Для активізації останнього магічного властивості енстатіта слід невеликий шматочок обрамити в срібло, а потім його підвісити на лобове скло в автомобілі.

 

Астрологами досі не визначено, яким з знаків зодіаку протегує енстатіт. В якості талісмана енстатіт рекомендується мати при собі тим людям, хто пов'язаний з діяльністю, заняття якої сусідить з ризиком для життя. Цей мінерал буде відмінним талісманом для спортсменів, пожежників, військових, міліціонерів і т.д.

 

Камінь воліє людей, які оберігають життя своїх побратимів. Він їх вбереже від виникнення травм, значно зменшить для них ризик постраждати від своєї професійної діяльності, охоронить від смерті в результаті боротьби за життя інших людей.

 

Талісманом може виступати навіть невеликий шматочок мінералу, бажано його носити у вигляді брелока, який можна повісити на одязі або причепити до спеціального спорядження або до форми.

 

cлідуюча>>>

Зображення: