Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Доломіт

 

Своє найменування камінь отримав на честь видатного французького мінералога Д. Долом’є, який відкрив і дослідив цей мінерал. В літературі згадуються й інші назви доломіту і його різновидів такі як, мірікальціт, траспіт і рідолфіт.

 

Доломіт являє собою природний карбонат магнію та кальцію частіше білого, блідо-жовтого або сірого кольору. Мінерал є досить крихким. Блиск каменю на гранях скляний, по спайності в агрегаті - матовий.

 

Необхідно відзначити, що доломітовий порошок скипає в охолодженій соляній кислоті, при цьому шматки мінералу розчиняються в ній дуже повільно, проте вони легко розчиняються в гарячій кислоті.

 

Доломіт - це дуже поширений мінерал, що має гідротермальне походження. Його кристалізація відбувається в тригональной сингонії під дією високих температур і водяної пари при утворенні ромбоедрична кристалів у формі ромбів, які розташовані паралельно напрямкам спайності. Також можливе утворення мінералу під дією грунтових або магматогенних вод в результаті заміщення кальциту.

 

Найбільш багаті родовища доломіту розташовані на території таких країн, як Швейцарія, Іспанія, США, Канада і Мексика. Доломіт використовується в промисловості в якості сировина для отримання металевого магнію, також застосовується в мартенівських печах як матеріал для виготовлення флюсу і вогнетривів в процесі виробництва сталі.

 

Лікувальні властивості доломіту

 

Лікувальні властивості доломіту на даний момент досліджені недостатньо повно. Незважаючи на це, багато літотерапевт стверджують, що даний мінерал в цілому надає тонізуючу дію на організм людини.

 

Встановлено, що камінь надає найбільш сприятливий вплив на нервову систему свого власника. Він сприяє заспокоєнню, звільняє від маній, різних фобій і безпричинного занепокоєння, позбавляє від безсоння, відновлюючи нормальний режим сну.

 

Магічні властивості доломіту

 

Помічено, що мінерал володіє особливими магічними властивостями. Доломіт вважається суто чоловічим каменем. Він здатний наділити свого господаря життєвою мудрістю, мужністю, особливою внутрішньою силою, твердістю духу, благородством і галантністю.

 

Якщо чоловік буде тривалий час носити якесь виріб з доломітом, він придбає якості справжнього лицаря, що неодмінно зробить його чарівним в очах прекрасної половини людства.

 

Потрібно відзначити, що вірного сім'янина цей мінерал не слід постійно носити, оскільки його вплив буде давати дружині зайвий привід для ревнощів і може серйозно підкосити сімейне благополуччя.

 

Магічні властивості доломіту застосовуються для виготовлення амулетів і інших талісманів. У цій якості доломіт зможе забезпечити своєму власникові матеріальне благополуччя, успіх, душевний комфорт, приверне до нього прихильність протилежної статі, успіх і заступництво впливових людей.

 

cлідуюча>>>

Зображення: