Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Діоптаз

 

Найменування «діоптаз» походить від грецьких слів «dm» (через) і «optikos» (зоровий). Мінерал також може називатися аширит або мідний смарагд.

 

Спочатку смарагдово-зелені мінерали приймали за смарагд: маленькі камінці поблискували на сонці та через їх межі виблискували зелені іскорки. Після вивчення знайдених камінчиків стало зрозуміло, що даний мінерал зовсім не той, за що його спочатку прийняли. Склад, твердість, досконала розщеплення свідчили про те, що цей камінь аж ніяк не смарагд.

 

Діоптаз являє собою водний силікат міді. Даний мінерал має ряд фізичних властивостей: він досить крихкий, блиск - скляний, колір від смарагдового до синювато-зеленого, має досконалу спайність, буває прозорим і непрозорим.

 

Діоптаз є досить рідкісним мінералом. Утворюється він при вивітрюванні мідних родовищ і буває найчастіше в регіонах з жарким сухим кліматом. Мінерал зустрічається в Намібії, США, Заїрі, Чилі, Казахстані та інших країнах.

 

Застосування діоптазу не велике. Через малу твердість мінералу його неможливо використовувати ювелірам, однак він користується великим попитом серед колекціонерів.

 

Лікувальні властивості діоптазу

 

Лікувальні властивості діоптазу сприяють швидкому загоєнню ран, затягування різних виразок. Якщо носити на шиї кулон з цим мінералом, то він буде сприяти лікуванню захворювань горла, а також дихальних шляхів (зокрема трахеї). Брошка з діоптаз сприятливо впливає на працездатність серця і судин.

 

Магічні властивості діоптазу

 

Багато хто вважає діоптаз каменем, який приносить удачу в різних справах, за винятком особистого життя. Камінь допомагає своєму власникові налаштуватися на роботу, активізуючи розумову активність, допомагає приймати правильні рішення в складних ситуаціях. Деякі вважають, що діоптаз може читати думки інших людей і потім передає їх своєму господареві, коли той спить або медитує.

 

Магічні властивості діоптаза не дозволять обдурити власника каменю. Він буде вчасно підказувати своєму господареві про істинні плани нечистих на руку людей, які пропонують нібито чесну операцію.

 

Діоптаз завжди зайнятий підвищенням матеріального благополуччя свого господаря, тому в дружбі і любові від нього толку немає. Але не варто забувати, що жінки, які носять сережки з цим мінералом, набувають чарівність і таємничу принадність. Чоловіки, які носять булавки з діоптаз, стає в очах інших людей більш значними і впевненими в собі.

 

Можливості діоптаз включають в себе допомогу студентам та іншим учням. Перстень з цим мінералом допомагає швидко зосередитися на потрібному питанні і знайти на нього відповідь навіть за відсутності знань (загалом, допомагає виплутатися зі складної ситуації). Також мінерал може допомогти своєму господареві вибрати вірний квиток, який неодмінно принесе позитивну оцінку.

 

Не рекомендується носити діоптаз Овнам, так як вони схильні брехати і маніпулювати людьми з корисливих мотивів. Решта знаки можуть сміливо використовувати цей мінерал в добрих намірах.

 

cлідуюча>>>

Зображення: