Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Діопсид

 

Діпосид відноситься до виробного каміння. Існують різні назви даного мінералу: байкалід, діопід-жадеїт, хромдіопсид, сибірський смарагд, діаллаг, антохроіт, віолан, лавровіт.

 

Діопсид є піроксенів. Мінерал може мати фіолетовий, блакитний, світло-рожевий, яскраво-зелений, червоно-коричневий, сірий, жовтувато-зелений і блакитно-зелений відтінок. Можна зустріти діопсид з феноменом «котяче око». Камені можуть бути і безбарвними. Всі діопсиди мають скляний блиск.

 

У природі діопсид зустрічається у вигляді кристалів. Мінерал поширений в продуктах виверження вулканів, деякі екземпляри каменю були знайдені в галечниках на Шрі-Ланці. В основному камінчики не зустрічаються розміром більше 15-20 карат. У Смітініановському музеї, що в США, можна помилуватися чорним діопсидом, який був знайдений в Індії. Його маса складає 133 карата.

 

Діопсид та його різновиди видобуваються в Канаді (провінції Онтаріо), Бірмі, Австралії, Італії, США, Фінляндії, ПАР (Кімберлі) і в Російській Федерації.

 

Лікувальні властивості діопсиду

 

Лікувальні властивості діопсида широко застосовуються в нетрадиційній медицині. На Сході мінерал з давніх часів має славу стимулятора серцевої сили.

 

Камінь, обрамлений сріблом, у персні на лівій руці буде захищати господаря від захворювань легенів, а обрамлений золотом в персні на правій руці буде благотворно діяти на кишечник і стравохід.

 

Магічні властивості діопсиду

 

Енергетичні потоки діопсид глибоко проникають в тіло людини і живлять його своєю енергією, внаслідок чого знищується негативна енергія, що накопичилася всередині господаря цього чудо-каменя. У теж час вся позитивна енергія мінералу наповнить людини, роблячи його сильним духом і тілом, що не може не позначитися на життєвих силах володаря діопсид.

 

Крім вищесказаного, магічні властивості діопсиду можуть очистити підсвідомість, зняти депресію, позбавити від страху, тривоги, гніву й інших негативних емоцій. Для цього необхідно взяти два камені і покласти їх між брів. Діопсид допомагає своєму власнику усвідомити, що життєвий досвід набагато важливіше і цінніше будь теорії.

 

Мінерал допоможе позбавитися від напруги як емоційного, так і фізичного. За допомогою цього чудодійного мінералу людина починає більше радіти життю і цінувати кожен свій день. Діопсид сприяє спілкуванню з дикою природою і допомагає зрозуміти знаки, що посилаються зверху.

 

Діопсид ніколи не кине свого господаря в скрутну хвилину, допомагає відвести від нього людей, які мають злі наміри (вкрасти, обдурити і т.д.). Перстень з діопсидом на безіменному пальці лівої руки - вірний спосіб отримати владу над розумом людей, домогтися їх симпатії, прихильності та покори.

 

Астрологи рекомендують носити цей мінерал людям, які народилися під будь-яким знаком зодіаку, крім таких знаків, як Овен і Козеріг, так як ці люди можуть використовувати магічну силу діопсиду в кепських цілях, а камінь за таке обов'язково покарає (може проявитися в розкритті намірів господаря) .

 

Діопсид найбільш прихильний до людей таких професій, як юристи, лікарі, містики, вчителі та ветеринари. Саме представникам цих професій слід носити діопсид.

 

cлідуюча>>>

Зображення: