Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Димчастий кварц

 

Димчастий кварц являє собою одну з різновидів кристалічного кварцу сірого, коричневого, темно-сірого або димчасто-золотистого кольору. Камінь ще іноді називають раухтопаз, при цьому до топазу він не має ніякого відношення. Раухтопаз - це застаріла назва мінералу, яке вживається в побуті.

 

Димчастий кварц за своєю мінералогічної структурою є найближчим родичем таких мінералів, як аметист, гірський кришталь, рожевий кварц і цитрин.

 

Димчастий кварц - завжди прозорий мінерал. Його димчасте забарвлення при нагріванні до 300 градусів за Цельсієм повністю зникає.

Основними регіонами, де розташовуються родовища димчастого кварцу є Іспанія (Кордова), Швейцарські Альпи, Бразилія (штат Мннас-Жерайс), США (штат Мен і Колорадо), Мадагаскар, Намібія, Німеччина (Баварія), Японія і Росія (Урал).

 

Лікувальні властивості димчастого кварцу

 

Лікувальні властивості димчастого кварцу відомі вже давно. Вважається, що цей мінерал здатний вилікувати депресію, схильність до самогубства, нав'язливі ідеї.

 

Для того, щоб лікувальні властивості мінералу зробили ефективний вплив, кристал необхідно завжди носити при собі, а в момент загострення захворювання міцно стискати його в руці, подумки звертаючись при цьому до нього за допомогою.

 

Димчастий кварц надає допомогу в лікуванні алкоголізму та наркоманії, полегшує можливість кинути курити. Камінь також сприяє очищенню свідомості людини та позбавленню від внутрішніх комплексів.

 

Магічні властивості димчастого кварцу

 

У давні часи вважалося, що димчастий кварц є одним з наймогутніших темних каменів. Згідно з повір'ями, магічні властивості димчастого кварцу здатні притягувати і утримувати самі грізні сили зла, саме тому камінь часто використовувався в ритуалах чорної магії. За допомогою цього каменю чорні маги викликали духів померлих. Чаклуни, використовуючи раухтопаз, насилали на людей порчу, підкоряли їх свідомість своїй волі.

 

Ясновидці медитували з каменем і передбачали майбутні події. Алхіміки за допомогою димчастого кварцу намагалися збагнути таємниці світобудові і розшифровувати знаки Всесвіту.

 

Літописці в своїх писаннях стверджували, що камінь здатний спотворити уявлення людини про реальність, привернути до нього немилість впливових людей і навіть підпорядкувати розум свого господаря силам зла, якщо використовувати магічні властивості мінералу на шкоду людям.

 

Якщо звернути енергію димчастого кварцу на благо, то камінь активізує природні інстинкти людини, зробить його більш мужнім, стійким і життєздатним, а також підвищить сексуальну активність свого власника і зробить його невтомним працівником.

 

Астрологи вважають, що амулети і талісмани з димчастого кварцу можуть носити люди, народжені під знаками Скорпіона і Терезів. Іншим знакам зодіаку цей камінь носити не рекомендується, однак можна використовувати його властивості для розкриття творчого мислення і в лікувальних цілях. Категорично забороняється носити мінерал Ракам.

 

Багато містиків стверджують, що магічні властивості димчастого кварцу допомагають пробуджувати думки в глибині підсвідомості і піднімати їх в область надсвідомості. Неспроста буддисти вважають раухтопаз «каменем Будди». У стародавній Індії люди вірили, що цей мінерал здатний вивести шлаки і негативну енергію з організму людини.

 

cлідуюча>>>

Зображення: