Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Діабаз

 

Назва цього каменю походить від французького слова «diabase». Діабаз - це давні породи, які були вивержені з надр планети, що вдають із себе агрегати авгіту і плагіоклазу. Ця назва охоплює собою безліч грюнштейнів (зеленокаменних порід) і частково трапп.

 

Крім названих елементів різні діабази також містять енстатіт, олівін, біоліт, магнетіт, апатит, ільменіт, а також кварц, рогову обманку, серпентин, лимоніт, хлоритові новоутворення (через які багато мінерали мають зелені відтінки) і ряд інших вторинних продуктів.

 

Діабази можуть бути різними: оливинові, безоливиновими і кварцевими. Кожну з цих груп можна підрозділити на різні типи виходячи з незначних структурних особливостей, наприклад салітовий діабаз, енстатітових діабаз, слюдяної діабаз, соссюрітовий діабаз, лейкофір та інші.

 

Діабаз за своїм хімічним і мінеральним складом в значній мірі схожий з базальтом. За структурою камінь являє собою дрібнозернисту повнокристалічну вулканічну гірську породу. Характерною рисою діабазу є досить низький рівень вмісту кремезема.

 

Діабаз може мати темно-сіру або ж зеленувато-чорне забарвлення. Структура каменю офітова, утворена хаотично розташованими довгастими кристалами плагіоклазу, а простір між ними заповнені авгітом. Діабаз являє собою дуже твердий камінь, що володіє високою міцністю на стиск.

 

Діабази часто зустрічаються в районах пологого залягання осадових порід гірського походження, також у вулканічній лаві і туфах. Утворюють собою силли і дайки (застиглі тіла), потужність яких може бути від декількох метрів до 200 метрів і навіть більше. Діабази можуть утворюватися на морському дні. Розташовуються покривами, пластовими жилами і пластами. Часто зустрічаються разом з мідними і срібними покладами.

 

Лікувальні властивості діабазу

 

Лікувальні властивості діабазу заспокоюють нервову систему, знімають стреси, також втихомирять гнів і дратівливість. Завдяки зеленому забарвленню він позитивно впливає на низку внутрішніх органів (нирки, печінка та інші).

 

Деякі лікарі стверджують, що завдяки масажу стоп кульками діабазу у людини спостерігається нормалізація артеріального тиску і стабілізація кровообігу, також стимулюється серцевосудинна діяльність.

 

Магічні властивості діабазу

 

Магічні властивості діабазу підвладні не кожному. Камінь взаємодіє лише з активними і честолюбними представниками роду людського. Пасивним флегматикам не варто сподіватися на магічну допомогу діабазу. Лише ті, хто вірить в себе, працьовито і наполегливо йде до своєї мети може повністю покластися на діабаз, який буде дуже прихильний до таких людей і за їх старання винагородить їх удачею у всіх справах.

 

Камінь піднімає працездатність свого господаря, допомагає йому прийняти відповідальне рішення у важку хвилину, убезпечує від шахраїв та інших нечистих на руку людей.

 

У разі, якщо власник такого мінералу бажає домогтися успіху, то діабаз слід носити на шиї.

 

cлідуюча>>>

Зображення: