Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Демантоїд

 

Демантоїд (deviant (нім.) - алмаз і eidos (грец.) - подібний) - це рідко зустрічається коштовний камінь. Є одним з найбільш цінних зелених гранатів. Колір даного каменю може варіюватися від золотисто-зеленого або медового до смарагдово-зеленого. Володіє яскравим блиском.

 

Демантоїд був виявлений в 1874 році в Бобровському родовищі на Середньому Уралі. Даний самоцвіт дуже схожий з смарагдом, гросуляр або хризолітом. Тому раніше його часто помилково нарікали хризолітом. А на заході досі даний мінерал можна зустріти під назвою російську або уральський смарагд або уральський хризоліт.

 

Демантоїд не зустрічається в кристалах чітко вираженої форми, а утворює кристалічні зерна. Їх форма може бути овальної або округлої. Розміри - близько п'яти-десяти мм.

 

Родовища демантоїд розташовуються тільки на території Російської Федерації. Камінь можна зустріти на Камчатці та Середньому Уралі. Іноді зустрічаються невеликі родовища цього мінералу близько Нижнього Тагілу. У другій половині двадцятого століття було відкрито родовище зеленого гранату схожого з демантоїд в Африці. Даний мінерал отримав назву цаворіт і добувається в Намібії, Кенії і Танзанії.

 

Лікувальні властивості демантоїда

 

Лікувальні властивості демантоїда вивчені ще не повністю. Однак, літотерапевти вважають, що демантоїд здатний лікувати багато захворювань при поєднанні даного мінералу з різними металами.

 

Так, якщо носити золоте обручку з демантоїдом на правій руці, то можна позбавитися від імпотенції. Срібний браслет з демантоїдом може позбавити від безпліддя. Кулон з даними мінералом виліковує захворювання верхніх дихальних шляхів. Намисто із цього каменю покращує діяльність серцево-судинної системи, а також нормалізують артеріальний тиск.

 

Магічні властивості демантоїда

 

Магічні властивості демантоїда відомі з початку XX століття. Цей камінь допомагає своєму господареві стати більш зібраним і сконцентрованим, правильно розраховувати свої сили, час і кошти. Також демантоїд сприяє тому, щоб його власник розумно розпоряджався своїм багажем знань у професійній діяльності.

 

Дівчатам демантоїд здатний принести щасливу любов, а також посилити привабливість в очах чоловічого населення. Вважається, що цей мінерал забезпечує відданість обранця. Чоловікам даний камінь приносить фінансовий успіх, допомагає розбиратися з життєвими труднощами і приймати правильні рішення, які будуть приводити до успіху.

 

Найбільш яскравий ефект при носінні демантоїда проявляється у людей, народжених під знаками Повітря, тобто Терези, Водолій і Близнюки. Також камінь підійде Стрільцям і Левам. Всім перерахованим вище демантоїд здатний принести щастя і охоронити від недругів. Іншим знакам зодіаку цей мінерал допомагає значно менше. Рибам, зовсім, носіння демантоїд протипоказано.

 

Амулети і талісмани з демантоїда зможуть допомогти своєму господареві впоратися з лінню, неуважністю і безвідповідальністю. Камінь додає своєму власнику особливу привабливість і шарм.

 

cлідуюча>>>

Зображення: