Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Данбуріт

 

Назва мінералу «данбуріт» є похідним від слова Данбері - назви родовища, де він вперше був виявлений. Данбуріт - це мінерал підкласу боросілікатів; основним складовим є бор.

 

Кристали данбуріта можуть мати білий, блідо-жовтий, жовто-бурий колір. Іноді можна зустріти і безбарвні, прозорі кристали. Тільки прозорі кристали використовуються в ювелірній промисловості. Данбуріт володіє яскраво вираженим скляним блиском.

 

Основні родовища данбуріта знаходяться в Північній Америці - в Сполучених Штатах і Мексиці. Трохи пізніше цей мінерал був виявлений на Японських островах і Мадагаскарі. Даний мінерал утворюється в скарнах, де, найчастіше, асоціюється з гранатом, кварцом і кальцитом.

 

Лікувальні властивості данбуріта

 

Існує думка, що данбуріт не володіє лікувальними властивостями, так як він не дає особливо вираженого терапевтичного ефекту. Але це не зовсім так. Адже, наприклад, встановлено, що медитація з кристалом данбуріта в руках сприяє зняттю втоми і нервового напруження, зцілює від істерики і допомагає полегшити відчуття втрати, іншими словами, данбурит є відмінним заспокійливим засобом.

 

Лікувальні властивості данбуріта допомагають людині знайти відчуття спокою, а також розібратися в собі і побачити правильні шляхи вирішення проблем.

 

Магічні властивості данбуріта

 

А ось магічні властивості данбуріта відомі давно. Даний мінерал може допомогти своєму власникові реально і тверезо дивитися на події, що відбуваються з ним. Камінь також допомагає краще розбиратися в людях, які оточують його власника.

 

Кристал данбуріта робить свого власника самокритичним, і разом з тим допомагає йому побачити, які вчинки призвели до удачі, а які - до повного фіаско. Данбуріт також не дозволяє своєму господареві розслабився в разі великого або раптового успіху. Зменшує відчуття ейфорії і не дозволяє розігратися гордині.

 

Ще однією властивістю даного мінералу є те, що данбуріт підсилює внутрішню регуляцію поведінки людини. Так, якщо у власника з'являться кепські думки або якщо власник задумає вчинити поганий вчинок - обдурити, вкрасти, образити кого-небудь, то камінь почне впливати на здоров'я і психо-емоційний стан господаря. У такому випадку у людини може загостритися хронічне захворювання, часто боліти голова, підвищуватися артеріальний тиск і температура. Але якщо людина не зверне на це увагу і не виправить свою поведінку, то камінь посилить вплив, що може призвести до тяжких наслідків.

 

На думку астрологів данбурит найбільш підходить Левам, Овнам, Скорпіонам і Стрільцям, а також людям, що народилися під іншими знаками зодіаку, яким властиві гординя і необачні вчинки. Єдиний знак, який не поєднується з данбурітом - це Козеріг.

 

Таким чином, мінерал допомагає своєму власникові зберігати ясність розуму, а також допомагає відмовитися від негативних думок і неправильних вчинків, які можуть призвести до великих неприємностей.

 

cлідуюча>>>

Зображення: