Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Циркон

 

Назва мінералу походить від перського «zargun», яке позначає на цьому стародавньому мові поняття «золотий колір». У літературі зустрічаються й інші назви каменя і його різновидів: жаргон, Іакінф, гіацинт, якінт, цейлонський жаргон, стали.

 

Циркон являє собою камінь підгрупи острівних силікатів. Колір мінералу визначається в залежності від вмісту певних домішок: зустрічаються екземпляри коричнювато-жовтого, коричневого кольору, можна побачити сіруватий, червоний, рожевий камінь, іноді він безбарвний. Камінь відливає сильним алмазним блиском.

 

Прозорі кристали цього каменю ювелірної якості, забарвлення яких золотисто-жовтого, червоно-бурого, рожевого відтінку, в літературі називаються гіацинтом.

 

Циркон являє собою магматичний мінерал, який зустрічається в гранітах, сієнітів і пегматитах. Циркон активно видобувають в Росії, Бразилії, на Шрі-Ланці, в Норвегії, Австралії, Мадагаскарі.

 

Циркон є основним джерелом для виробництва цирконію і гафнію. З цього мінералу іноді витягають уран та інші радіоактивні елементи, які в ньому концентруються.

 

Лікувальні властивості циркону

 

Існує думка, що лікувальні властивості циркону допомагають при ішемічній хворобі. Цей камінь рекомендують використовувати при кровотечах з носа.

 

Приписують циркону багато фахівців властивість стимулювати роботу ендокринної системи і печінки. Блакитні камені застосовують при лікуванні ожиріння, оскільки вважається, що вони значно знижують апетит, прискорюють метаболізм, допомагають при запорах.

 

Камені чорного забарвлення полегшують стан хворого при простудних захворюваннях. У деяких регіонах народні цілителі рекомендують людям мати при собі вироби з цирконом, щоб їх не мучили безсоння і нічні кошмари.

 

Магічні властивості циркону

 

Магічні властивості циркону дуже часто використовуються на практиці. Перш за все, таке положення пов'язане з тим, що зазвичай форма примірника цього мінералу являє собою піраміду або подвійну піраміду, яка з давніх часів вважалася символом мудрості, паранормальних здібностей, третього ока.

 

У стародавній Індії цей камінь носили при собі молоді дівчата і жінки, оскільки вони вірили, що він убереже їх від небажаної вагітності. У сучасний час цей мінерал часто використовують, щоб розвинути в собі надприродні сили і здібності, у тому числі ясновидіння, телепатію, яснослухання і т.д.

 

Як встановили астрологи, циркон протегує тим людям, які були народжені під знаками Овна і Водолія. Перстень з цирконом допомагає Овнам поліпшити свої інтелектуальні та естетичні здібності, загострити відчуття, що допоможе їм краще пізнати цей світ. Кулон з цирконом рекомендується мати при собі Водоліям, яким цей мінерал допоможе розвинути гостроту почуттів і інтуїцію.

 

Циркон вважається талісманом успішних людей, що займаються бізнесом. Цей мінерал і прикраси з нього фахівці можна заговорити на удачу та успіх в комерції.

 

cлідуюча>>>

Зображення: