Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Цинкіт

 

Назву цей мінерал отримав через багатого змісту в його хімічному складі цинку. Цей мінерал іноді називають просто як «червона цинкова руда».

 

Цинкіт являє собою мінерал гексагональної сингонії. Примірники цього мінералу надзвичайно рідкісні. З каменем слід дуже акуратно звертатися, оскільки він крихкий. За своїм хімічним складом цей мінерал - чиста окис цинку.

 

Колір цінкітов зазвичай кров'яно-червоний, бордовий або гиацинтово-червоний. Камінь відливає алмазним блиском, за що він і цінується на ринку. На світ він тільки злегка просвічує, бувають також прозорі й напівпрозорі екземпляри. У великих кількостях камінь зустрічається в штаті Нью-Джерсі, в рудних родовищах.

 

Лікувальні властивості цінкіта

 

Багато фахівців вважають, що густо-червоні мінерали мають майже всіма подібними властивостями каменів цього кольору. Вважається, що цінкіти червоного кольору можуть поліпшувати кровообіг і роботу серця, усувають тромби і інші застійні явища.

 

Існує думка, що за допомогою лікувальних властивостей цінкіта можна полегшити стан хворого, який страждає такими недугами, як скарлатина, кір, червоний вовчак, алергічний висип, вітряна віспа.

 

Оранжево-жовті екземпляри, за припущенням деяких фахівців, допомагають при захворюваннях і патологіях селезінки. Цього каменю приписують властивості, які здатні підвищити рівень нейроендокринної саморегуляції. Оранжево-жовтого мінералу деякі цілителі дарують здатність омолоджувати організм, нормалізувати метаболізм, виводити шлаки.

 

Магічні властивості цінкіта

 

Магічні властивості цінкіта використовується рідко. З ним деякі маги проводять обряди, які спрямовані на омолоджування людини. Інші практикуючі чарівники виготовляють з цінкіта обереги, які можуть вберегти господаря від впливу негативної енергетики оточуючих людей і злих духів.

 

Обереги, виготовлені з цінкіта, фахівці також рекомендують використовувати для охорони будинку від стихійних лих та інших подій. Чотири оберега розвішують по всіх чотирьох кутах житла або сторонам, якщо вони правильно орієнтовані по сторонах світу, а п'ятий оберіг укладають під порогом в тому випадку, якщо вхідні двері не розташована на будь-якій стороні.

 

Використовують цинкіт в якості засобу для боротьби зі шкідливими звичками, в тому числі із алкогольними, тютюновими та наркотичними пристрастями.

 

Астрологи стверджують, що цинкіт не може нікому зі знаків зодіаку принести шкоди. Любимчиків цей камінь теж собі не вибирає. Цинкіт вважається талісманом тих людей, чия професійна діяльність пов'язана з важкою фізичною працею.

 

Навіть самий меленький осколок цінкіта забезпечить господарю відмінний настрій під час трудового дня, камінь здатний збільшити необхідні для такого виду діяльності якості, розвинути в людині фізичну силу і витривалість. З цього каменя можна виготовити спеціальний талісман і заговорити його на тверезість.

 

cлідуюча>>>

Зображення: