Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Чароїт

 

Чароїт являє собою мінерал піроксеновий групи, його відносять до підкласу цепочечних силікатів. До складу чароїта входить в основному кремній, його також доповнюють оксиди стронцію, алюмінію, барію і натрію.

 

Колірна гамма каменя визначається наявністю різних домішок, перш за все - домішками марганцю. Вона може бути від коричневої і блідо-бузкової до насиченої густо-фіолетового. У камені може спостерігатися присутність декількох відтінків фіолетового кольору, які плавно змінюються від світлих до майже чорних. Камінь володіє шовковистим, скляним блиском.

 

Єдине родовище чароїта в світі знаходиться в Росії в долині річки Чара, що протікає на стику Іркутської області і Якутії.

 

Лікувальні властивості чароїта

 

Є така думка, що завдяки своїм лікувальним властивостям, чароїт може надати седативну дію на стан нервової системи. Фіолетовий відтінок цього мінералу володіє своїм власним лікувальним впливом: він надає заспокійливу дію на психіку. Якщо приділяти хоч би декілька хвилин в день для споглядання каменю, то він здатний лікувати нервові хвороби, притягує до власника світ і душевний спокій.

 

Якщо цей чарівний самоцвіт носити постійно при собі, то він покращує пам'ять, через що він особливо корисний він для тих людей, хто за службовим обов'язком більшу частину часу проводить перед комп'ютером. Чароїт можна покласти на хвору частину тіла, щоб мінерал «витягнув» біль і напругу. Камінь чудово впливає на такі внутрішні органи, як печінка, нирки, серцевий м'яз. Існує думка, що чароїт позбавляє від простатиту, допомагає при захворюваннях сечостатевої системи.

 

Мінерал також сприяє знищенню каменів у нирках. Даний чарівний самоцвіт допоможе і при захворюваннях кісток, у тому числі при прострілах, люмбаго, сколіозу, інших викривленняххребта і переломах.

 

Магічні властивості чароїта

 

Магічні властивості чароїта ще не достатньо вивчені. Магічні сили чароїта теж пов'язані з характерним для нього фіолетовим кольором, який спрадавна символізував мудрість і гармонію з навколишнім світом. Чароїт вважається каменем філософів, тих людей, хто не любить особливих пригод, веде спокійний спосіб життя.

 

Мінерал підвищує розсудливість і зберігає духовний світ свого власника від «енергетичної грязі». Чароїт допомагає зрозуміти справжню картину світу і відчути гармонію з навколишнім середовищем. Він сприяє підвищенню стриманості, розсудливості та витримці, розвиває духовні начала у своєму хазяїні, пробуджує інтуїцію.

 

При цьому чароїт є також символом чарівності і любовної гармонії. Його вважають хранителем сімейного вогнища. У будинку слід поставити фігурку з чароїта, в такому родинному гніздечку любов і взаєморозуміння ніколи не вичерпаються. Вважається, що володар прикраси з цього мінералу ніколи не буде наодинці. Чароїт також допомагає своєму власникові самореалізуватися в художній творчості, якщо він має схильність до мистецтва.

 

Чароїт відповідає Венері і благоволить знаку Терези. В якості талісмана цей мінерал рекомендується носити при собі філософам і поетам. Найкраще в якості талісмана носити на пальці перстень з цим каменем.

 

cлідуюча>>>

Зображення: