Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Целестин

 

Целестин

 

Назва цього мінералу походить від латинського «caelestis», що в буквальному перекладі означає «небесний». Камінь був так названий завдяки своєму чудовому блакитному кольору. Целестин є мінералом класу сульфатів; зазвичай він містить домішки кальцію і барію.

 

Забарвлення цього каменя зазвичай блакитна або сірувато-блакитна, з наявністю різних відтінків: найчастіше з червоним або жовтим. Прозорість цього мінералу варіюється від прозорого до напівпрозорого.

 

Целестин дуже крихкий, тому з ним варто дуже обережно поводитися. Головні родовища сусідять з вапняками, доломітами, гіпсами. На території колишнього СРСР основні родовища розташовані на Південному Уралі, в Середній Азії, Поволжі. За кордоном лідерами з видобутку целестину є Німеччина, Великобританія, США, Італія та інші країни.

 

Цей мінерал часто використовується як сировина для витягання з'єднань стронцію, які використовуються в цукровій, фармацевтичної промисловості, піротехніці, застосовується також у металургії для легування певних сплавів.

 

Лікувальні властивості целестину

 

Лікувальні властивості целестину вивчені недостатньо, тому в народній медицині целестин використовується досить рідко. Поки до нас доходять тільки окремі припущення фахівців.

 

Деякі народні цілителі вважають, що цього мінералу характерні властивості, притаманні практично всім кристалам блакитного кольору. Тобто, існує здогад, що целестин нормалізує серцеву діяльність і артеріальний тиск, позбавляє від гіпертонії і гіпотонії, зменшує апетит і хронічні болі в шлунку, полегшує ревматичні болі. Використовуються целестин також при захворюваннях очей, у тому числі і при порушеннях гостроти зору.

 

Потрібно не забувати, що тривалий вплив целестину на людину сприяє виникненню у його хазяїна нав'язливих страхів, які можуть обернутися психічним розладом.

 

Магічні властивості целестину

 

Целестин володіє схожими якостями, якими володіє Целести, тобто, за цією версією, магічні властивості целестину сприяють розвитку красномовства, ораторської майстерності в цілому, усувають страх перед публічними виступами.

 

Целестин створює навколо господаря атмосферу доброзичливості, довіри і радості. Камінь деякі застосовують для проведення сеансів медитації. Деякі маги вважають, що мінерал може розбудити в людині найпотаємніші і приховані таланти. Чоловікам целестин дарує впевненість у собі, а представницям слабкої статі - привабливість.

 

Астрологи досі однозначно не встановили, якому з знаків зодіаку цей мінерал благоволить. В якості талісмана целестин рекомендується використовувати людям, які чітко визначилися з своїми цілями в житті і не пощадять ні часу, ні сил, щоб їх досягти.

 

Талісманом може служити навіть самий маленький необроблений уламок целестину. Своєму господареві камінь допоможе знайти упевненість в собі.

 

cлідуюча>>>

Зображення: