Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Бруштин

 

Назва цього мінералу в буквальному перекладі означає «золото Балтики». За своєю суттю бурштин - це скам'яніла смола, яка виділилася зі стовбурів стародавніх дерев, що росли на Землі 38-120 мільйонів років тому. Забарвлення цього мінералу може бути найрізноманітнішою.

 

Зустрічаються відтінки білого, блідо-жовтого, блідо-рожевого, яскраво-золотистого, рудого, аж до червоно-бурого. Набагато рідше трапляються екземпляри чорного кольору. На погляд майстрів, особливо високо оцінюються шматочки цього мінералу з ув'язненими в їх серці бульбашками з повітря або води. Для колекціонерів особливу цінність має бурштин, в якому заморожені стародавні комахи.

 

Лікувальні властивості бурштину

 

Навіть в теоретичній медицині використовуються лікувальні властивості бурштину. Камінь представляє собою першокласне сировина для одержання так званої янтарної кислоти, відмінного біостимулятора. Ця кислота також наділена антитоксичною і протизапальним ефектами.

 

З давніх часів бурштин вважався практично магічним еліксиром, що рятує від усіх хвороб. Стародавній знахар Авіценна створив безліч рецептів, заснованих на бурштині. У Польщі народні цілителі описують рецепт виготовлення настоянки з цього мінералу, яка допомагає при всіх недугах органів дихання.

 

Бурштинове намисто слід носити для оздоровлення шкіри, виведення з організму шлаків і поліпшення роботи щитовидної залози. Знахарі стверджують, що за допомогою цього самоцвіту виліковуються багато хвороби, пов'язані з порушенням слуху і зору, перетином і випаданням волосся, розладом кишечника. Цей камінь виводить людину зі стану депресії і виліковує інші нервові захворювання.

 

Магічні властивості бурштину

 

У багатьох регіонах зустрічаються легенди, в яких розповідається, що в цьому мінералі живуть духи. Для здійснення церковних ритуалів застосовувалися священні предмети з цього каменю. У патріарха Никона був бурштиновий ціпок.

 

У Стародавній Греції люди вважали, що бурштин має міць Сонця і відмітні особливості Венери. Шматочки цього каменя, всередині яких виявилися комахи або листочки, вважалися потужними магічними інструментами, які можуть робити як добрі, так і погані справи.

 

Магічні властивості бурштину вельми широкі. Бурштинове намисто рекомендується носити годуючим матерям, оскільки в такому випадку у дитини згодом виробиться чуйний і добродушний характер. Шматочок цього мінералу потрібно покласти біля подушки, так камінчик буде розганяти злих духів під час сну. Цей самоцвіт є прекрасним Утішителя: він дає полегшення і надію на світле майбутнє. В оселі потрібно тримати кілька виробів з бурштину, щоб уберегти будинок від пожеж.

 

Камінь надає особливу прихильність людям, що народилися під знаком Лева. Чоловікам слід носити запонки, брелоки на ключі або краваткові шпильки. Камінь може збільшити життєву силу і розвинути інтуїцію. Жінкам рекомендується носити на собі кільця і ​​сережки з бурштином. Ці прикраси вбережуть від пристріту. Бруштин вважається талісманом людей, які хочуть налагодити зв'язки з минулим.

 

cлідуюча>>>

Зображення: