Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Брошантіт

 

Саме таку назву каменю походить від імені французького вченого-мінералога Андре Жана Франсуа Марі Брошан де Вільер. За родовими ознаками брошантіт відносять до класу сульфатів. Кристалізується даний мінерал в моноклінної системі, однією з шести видів сингоній.

 

В основному брошантіт зустрічається у вигляді скориночки з кристаликів з друзами (групами зрощених кристалів, коли їх неможливо відділити одне від одного без спеціальних засобів). Можна також виявити брошантіт у вигляді порошкової маси.

 

Кристали часто зустрічаються темно-смарагдового кольору, прозорі, зі скляним блиском. Видобувають даний мінерал в Іспанії, Італії, Англії, США та Росії.

 

Лікувальні властивості брошантіта

 

На жаль, лікувальні властивості брошантіта досліджені ще неповно, тому і в медицині цей мінерал не настільки широко застосовується. Проте вже склалися у деяких цілителів свої уявлення про його можливе використання.

 

Практики із Західної Європи приписують йому здібності, застосовувані в діапазоні від лікування головних болів до прискорення обміну речовин. Більшість з них виділяють таку властивість брошантіта, як благотворний вплив на судинну систему і на кісткові тканини. Тому цей камінь рекомендується носити при собі людям, що страждають від зміни погоди, особливо людям похилого віку.

 

Прийнято використовувати брошантіт при відновленні після аварії цілісності рук і ніг. Однак знахарі попереджають, що не варто перебувати в тривалому контакті з цим мінералом, оскільки це може викликати в жовчному міхурі появу каменів.

 

Магічні властивості брошантіта

 

Побутує така думка, що цей мінерал здатний розвинути неординарні можливості у людини. Він допомагає людині-магу сконцентруватися на внутрішньому світі, відкритися космосу, залучити потойбічні сили на допомогу.

 

У Західній Європі його прийнято використовувати для проведення медитацій, в тому числі і колективних, так як камінь дозволяє встановити невидимий зв'язок між запитує, об'єднати їх духовну енергію. Постійне використання цього мінералу допомагає його власникові відкрити «третє око».

 

Оскільки магічні властивості брошантіта теж досі слабо досліджені, то достеменно досі невідомо, яким знакам зодіаку найкраще носити цей камінь. Тому не рекомендується ризикувати і носити при собі брошантіт постійно, краще його тільки використовувати тільки при проведенні обрядів.

 

Брошантіт у вигляді талісмана рекомендується носити людям, які займаються науковими і філософськими дослідженнями. Причому не обов'язково мати цілісний камінь, для прояву властивостей цього мінералу достатньо і маленького шматочка.

 

Вченим брошантіт додасть енергії, допоможе сконцентруватися. А в якості амулета цей камінь допоможе завоювати інтерес у протилежної статі невдахам в любові. Тільки не забувайте про те, що не можна зловживати силою мінералу. Вам може це дорого обійтися.

 

cлідуюча>>>

Зображення: