Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Бразіліаніт

 

Бразіліаніт - це дуже рідкісний мінерал. За видовими характеристиками його відносять до класу фосфатів, а саме водних натровоалюмініевих фосфатів. Виявлений і описаний вперше він був в 1945 році в Бразилії (від чого і отримав свою назву), в штаті Мінас-Жерайс.

 

Кристали бразіліаніта мають короткопризматичну форму. Забарвлення у них жовто-зелене, брудно-болотного відтінку. Мінерал просвічує на світло. Головна його особливість полягає в тому, що кристали володіють двохпреламністю, тобто, при проходженні через них світла, промінь не просто поламаний, а розщеплюється на два різних променя. Має холодний скляний блиск.

 

Багаті поклади бразіліаніта виявлені в Бразилії, Канаді і Сполучених Штатах Америки.

 

Лікувальні властивості бразіліаніта

 

У народній медицині інків активно застосовувалися лікувальні властивості бразіліаніта. Хоча камінь відкрили офіційно тільки в двадцятому столітті, стародавні індійці ще за кілька тисячоліть до нас вже використовували його властивості. Вони вважали, що цей мінерал стимулює роботу внутрішніх органів.

 

Сучасні літерапевти радять носити цей мінерал у вигляді обручки на середньому пальці людям, що страждають від хвороб нирок, сечового міхура, печінки і серця. Якщо ж камінь вправити в сережки, то його господар назавжди позбавиться від безсоння і головного болю.

 

Для зміцнення опорно-рухової системи (рекомендується особливо людям, які пережили автомобільну катастрофу чи іншу аварію) слід носити бразіліаніт в браслеті зі срібла.

 

Магічні властивості бразіліаніта

 

Стародавні шамани інків використовували бразіліаніт для проведення своїх містичних ритуалів. Вони закликали духів води, щоб вони згустили хмари над регіоном і полили рясним дощем поля і луки. Також шамани вірили, що за допомогою цього каменя можна поговорити з душами померлих предків. Вони питали у предків ради, просили їх передбачити майбутнє.

 

До цих пір бразіліаніт вважається каменем чаклунів, магів і ворожок. Він є провідником між людиною, що володіє необхідними здібностями, і енергетичним полем цього світу. Людям, які не володіють надприродними здібностями, або, що ще гірше, не вірять у магію і чаклунство, краще не наближатися до цього каменю.

 

Камінь скористається їх слабкістю і буде малювати в їх розумі картини і підкидати незрозумілі ідеї, від осмислення яких ненавчена людина може збожеволіти. Принесуть тільки шкоду магічні властивості бразіліаніта і людям, схильним до брехні.

 

Камінь зітре у них кордон розуміння правди, і вони самі почнуть плутати, де і що в цьому світі. Тому не варто носити даний мінерал Овнам, оскільки цей знак зодіаку від природи схильний до брехні. Всі інші знаки при наявності відповідних здібностей можуть не сумніватися у виборі каменю.

 

Доброзичливо камінь ставитися до творчих людей. Художникам, театралам, письменникам і поетам бразіліаніт пошле натхнення, нові креативні ідеї, додасть нових сил і творчої енергії. Їм варто носити цей мінерал в якості талісмана, який найкраще повісити на шию на срібному ланцюжку.

 

cлідуюча>>>

Зображення: