Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Боксит

 

Назва бокситу відбулося від найменування місцевості Ле-Бо на півдні Франції, де були вперше в історії виявлені поклади цього мінералу.

 

Боксит являє собою алюмінієву руду з домішками оксидів кремнію, магнію, заліза та інших елементів. Мінерал широко використовується в промисловості як сировина для одержання алюмінію, виготовлення глинозему і високоглиноземисті вогнетривів, застосовується у вигляді флюсу в чорній металургії. Боксити також вживаються у виробництві штучних абразивів, фарб, сорбенти для очищення нафтопродуктів від домішок.

 

Боксит має червоний і сірий кольори, зеленуватого або темного відтінків. Мінерал непрозорий, на світло не просвічує.

 

Формування родовищ бокситів, як правило, пов'язано з тривалими процесами латеритні вивітрювання кислих, лужних, деколи основних гірських порід або з осадженням на морському або озерному дні глинозему, що міститься в золях і різних молекулярних розчинах.

 

Близько 90% всіх світових запасів цих мінералів зосереджено в вісімнадцяти країнах, розташованих в тропіках і субтропіках. Найбільш великі родовища бокситів розташовуються в таких країнах як Гвінея, Австралія, Бразилія, В'єтнам, Індія, Індонезія.

 

Лікувальні властивості бокситу

 

Виходячи з сучасної практики літотерапевт, ніяких лікувальних властивостей бокситу виявлено не було. Мінерал не використовується в народній медицині.

 

Магічні властивості бокситу

 

Протягом всієї історії камінь не привертав до себе інтерес містиків, чаклунів і екстрасенсів. Це говорить про відсутність якихось магічних властивостей бокситу або про їх недостовірною і недостатньої вивченості. Через це камінь не отримав широкого застосування в різних магічних обрядах.

 

cлідуюча>>>

Зображення: