Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Бірюза

 

Назва «бірюза» має перське походження. Від перського «фірюза», що означає «камінь щастя». Його відносять до напівкоштовних каменів, часто використовують як виробний.

 

У природі існує чимало відтінків бірюзи. Зустрічаються камені блакитного кольору, як світлого, так і більш темного, зеленуватого, з сірим і бурим відтінками. Зустрічаються і камені оливкового кольору. Більшість каменів мають цяточки коричневого кольору. Мінерал непрозорий, має матовий восковий блиск.

 

Найвідоміше місце видобутку кращою бірюзи розташовується в Ірані. Родовище Нішапур відомо з III тисячоліття до н. е.. Добували цей мінерал також в Центральній Америці і Єгипті, що підтверджується матеріалами розкопок стародавніх міст.

 

На даний момент виявлені поклади в Афганістані, Австралії, Таджикистані, Узбекистані, США, Танзанія і Аргентині.

 

Лікувальні властивості бірюзи

 

Здавна вважалося, що бірюза володіє сильною енергетикою. Тому її застосовують для лікування безлічі різноманітних захворювань. У Межиріччі вважалося, що якщо на світанку подивитися на цей камінь, то ця процедура позбавить вас від проблем на весь день, а при регулярному «розгляданні» бірюзи - поліпшить зір.

 

Мінерал подбає про сердечносудинну систему свого господаря, якщо він вправить бірюзу в сережки або в кулон. У вигляді кулона камінчик може також благотворно вплинути на такі внутрішні органи, як шлунок і печінка.

 

Якщо ви хочете позбавитися від безсоння, то мінерал краще оправити в срібло. При взаємодії з золотом спеціальні лікувальні властивості бірюзи нівелюються, зате посилюється загальнотерапевтичний ефект від її носіння: підвищується опірність хворобам, імунітет у цілому, прискорюється метаболізм. Бірюза - своєрідний природний індикатор організму. Якщо камінь потемнів, то це сигнал до того, що пора б відвідати лікаря.

 

Магічні властивості бірюзи

 

Бірюза у всі часи і у всіх народів вважалася каменем, який приносить щастя. Він здатний змусити будь-якої людини змінити гнів на милість, залагодити конфлікт, відновити мир і доброзичливу обстановку в сім'ї і на роботі. Найбільш цікава магічна властивість бірюзи полягає в тому, що цей камінь міняє своє забарвлення перед можливим нещастям, будь то природний катаклізм або особиста життєва невдача. Вважається, що в руках людини, яка повинна скоро померти, камінь зблідне.

 

Перси вважали, що бірюза - камінь переможців. Він приносить удачу в політиці, допоможе його господареві просунутися службовими сходами. Але камінь може це зробити лише за умови, що людина чиста в своїх намірах. Якщо ж людина хоча б у думках вирішиться грубо порушити моральні принципи, то бірюза може дати дуже жорстокий урок.

 

Допоможе бірюза і закоханим. Вважається, що якщо жінка заш’є в білизні свого коханого цей камінчик, то чоловік буде завжди зберігати їй вірність.

 

Носити бірюзу можна всім знакам, крім Льва. Найкраще підходить для Стрільців біло-блакитний, для Скорпіонів і Тельців - зелений, для Овнів, Дів і Риб - білий, а для інших - блакитний камінь.

 

cлідуюча>>>

Зображення: