Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Біломорит

 

Біломорит

 

Біломорит вперше був знайдений в Північній Карелії радянським геохіміком і мінерологом А. Ферсманом. Свою назву цей мінерал отримав на честь Білого моря, де і був виявлений. Біломорит - це мінерал, один з видів польових шпатів, з чітко вираженими переливами на поверхні.

 

Якщо повертати камінь в різних площинах, то його поверхня буде мати різні відсвіти: сіро-блакитний, блідо-фіолетовий і синьо-блакитний. Біломорит - це біла альбітовая різновид олігоклаз (сонячного каменю). Основним родовищем беломоріта є Північна Карелія.

 

Лікувальні властивості біломорита

 

Біломорит не дуже широко застосовується в народній медицині, так як він не має яких-небудь яскраво виражених лікувальних властивостей. Наявність цього каменю лише дисциплінує його власника, коли він хворіє. Хворий строго за графіком приймає ліки, більш сумлінно ставитися до виконання приписів лікаря. А також Біломорит «попереджає» захворювання - людина уважніше стежить за своїм здоров'ям і намагається попередити захворювання, а не лікувати його потім. Наприклад, людина вчасно робить щеплення.

 

Магічні властивості біломорита

 

Древніх згадок про камені не знайдено, проте авестійських астрологи вважали цей камінь хорошим засобом від безсоння. Біломорит - камінь акуратних людей. Його слід придбати тим, хто не любить домашні клопоти. Біломорит викликає у людини непереборне бажання навести порядок, розставити всі речі на свої місця, так як цей самоцвіт не потерпить безладу, зайвого сміття, старих, давно забутих і непотрібних речей.

 

Однак Біломорит не терпить безладу не тільки в речах, а й у думках. Він змусить людину розібратися в собі, в своїх думках і бажаннях. Підштовхне до того, щоб «розкласти все по поличках», переосмислити те, що відбувається, змусить шукати логіку у всьому і діяти логічно. Магічні властивості беломоріта пробудять у його володаря бажання професійного росту, сумлінне ставлення до роботи, змусить більш шанобливо ставитися до свого здоров'я, відмовитися від шкідливих звичок.

 

Біломорит наведе і порядок в особистому житті. Він не потерпить безлічі партнерів, інтриги, зради та розгульний спосіб життя. Змусить людину нарешті визначитися в своєму виборі. Біломорит підходить всім знакам зодіаку, крім Водоліїв і Львів.

 

Однак не варто ставитися до цього мінералу легковажно. Біломорит може не тільки сумні думки свого власника наповнити фарбами, але також гарний настрій здатний поволі звернути в печаль. Тому Біломорит вважається каменем настрою.

 

В якості талісмана у вигляді бус, чоток і браслетів, астрологи рекомендують носити Біломорит знаходяться в суспільстві дітей, наприклад вихователям у дитячих садках, шкільним вчителям, лікарям, а також усім творчим людям: музикантам, художникам, поетам і акторам.

 

cлідуюча>>>

Зображення: