Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Беріллоніт

 

Беріллоніт - це досить рідкісний мінерал класу фосфатів. Кристали цього мінералу мають призматичну форму. Вони володіють таким специфічним властивістю, як двупреломленіє, яке полягає в тому, що при проходженні променя світла через кристал промінь не просто спотворюється, а розщеплюється на два різних променя.

 

Однак при цьому процесі офарблення променя залишається однаковий при розгляді його з різних сторін, кажучи науковою мовою, не спостерігається Поліхроїзм. Дисперсія дуже невелика. Камінь найчастіше безбарвний, з легким нальотом біло-жовтого кольору. Має скляний блиск, хоча при певному освітленні цей камінь можна назвати навіть матовим.

 

Камінь рідко зустрічається в природі. Перше велике родовище було знайдено в штаті Мен у США. На даний момент його також активно видобувають у Фінляндії і в Зімбабве. При видобутку беріллоніта часто знаходять поклади також димчастого кварцу і берилу.

 

Лікувальні властивості беріллоніта

 

Лікувальні властивості беріллоніта в основному пов'язані з благотворним впливом на нервову систему. Його вивчення почалося порівняно недавно, лише з 20 го століття, і жодних згадок про його використання нашими (і не нашими теж) предками знайдено не було. Однак астрологи і літотерапевт одноголосно визнали його «каменем радості».

 

Вони вважають, що беріллоніт може допомогти своєму господареві позбутися від осінньої хандри, іпохондрії, меланхолії. Його корисно носити людям, чия робота пов'язана з небезпекою для життя і здоров'я, оскільки він допоможе його власникові зняти стрес і розслабити нервову систему після напруженого робочого дня.

 

Магічні властивості беріллоніта

 

Беріллоніт - камінь пригод і змін, веселощів і свята. Незважаючи на те, що в моменти сильного стресу камінь здатний заспокоїти нервову систему, в звичайний час мінерал не залишить людину в спокої. Він вселить своєму власникові, що життя занадто коротке і тому треба гуляти й веселитися, поки ще можна.

 

Мінерал призначений тільки для людей-одинаків. Сімейним парам краще не підходити до беріллоніту навіть на метр. Магічні властивості беріллоніта можуть зруйнувати крихку насіннєве щастя, внести сум'яття. Він вселить непостійність, сумнів у необхідності сімейного затишку і спокою.

 

Камінь змусить задуматися про минулі бурхливі романи, згадати веселі вечірки і пробудить бажання повторити все наново.

 

Камінь буде корисно поносити похмурим песимістичним людям. Він розвіє їхні серйозні і негативні думки, налаштує на веселий лад, налаштує на нові подорожі і інші пригоди.

 

Довге носіння цього каменя протипоказано будь-якій людині, навіть самій похмурій, камінь здатний перетворити на бездумну і легковажну людину. Рекомендується його використовувати десь пару раз на місяць.

 

Вважається, що краще всього за знаком зодіаку даний мінерал підходить людям, народженим під знаками Землі. Решті він строго заборонений. Як талісман беріллоніт здатний підсилити здібності до красномовства і до майстерному флірту.

 

cлідуюча>>>

Зображення: