Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Берил

 

Слово «берил» має давньоримське походження і пов'язане зі словом «Iwyllus». Можна зустріти й інші назви берилу в залежності від його забарвлення: смарагд має насичений темно-зелений, гелідор - жовтий, хризоберил - жовто-зелений, аквамарин - блакитний, серпень - насичений синій, ближче до синяво-чорному, гешеніт - коричнево-зелений, бацціт - блідо-блакитний колір.

 

Узагальнена назва «звичайний берил» вживається для позначення напівпрозорих каменів зеленого кольору з жовтими та блакитними відтінками (за винятком темних трав'янистих відтінків - такі камені називають смарагдами, або смарагдами). Особливість смарагдів полягає в тому, що вони пофарбовані присутністю хрому, а не заліза або ванадію.

 

Кристали берилу бувають в основному призматичної форми. Кристали берилу дуже великі і мають холодний скляний блиск і нерівний злам. Можна також зустріти ефект «котячого ока» на камені.

 

Багаті поклади звичайних берилів виявлені в США, Баварії, Франції, на острові Ельба і в Швеції. Смарагди в основному видобувають в Колумбії, на Уралі, аквамарини - в Бразилії.

 

Лікувальні властивості берилу

 

У давнину вважалося, що лікувальні властивості берилу краще всього використовувати при лікуванні жіночих захворювань. Берил «направляє» свою цілющу дію залежно від його прикраси, куди він вправлений. Якщо жінка хоче оберегти себе від опущення матки, вона повинна носити обручку з берилом.

 

Якщо носити сережки з цим каменем, то набагато рідше з'являтимуться мігрені і зубні болі. Щоб уникнути хвороб сечового міхура і яєчників, жінці рекомендується носити браслети. У вигляді кулона слід носити мінерал тим, хто схильний до захворювань дихальних шляхів (особливо це стосується людей, що палять).

 

Магічні властивості берилу

 

Здавна берил був символом міцності сімейних стосунків, добрих взаємин як між чоловіком і дружиною, там і між батьками та дітьми. Мінерал охороняє сімейне вогнище. Він блокує всю недоброзичливу енергію, яка прагне проникнути в будинок. Камінь очищає від неї як гостей, так і домочадців. Не дозволить він пронести в будинок ні злість, ні гнів, ні заздрість, ні навіть просто поганий настрій.

 

Друге найбільш відоме магічна властивість берилу - це здатність стежити за професійною кар'єрою свого власника. Камінь допоможе залагодити конфлікт, якщо назріє сварка з начальником, напарником або кредитором, якщо виникне ситуація, яка буде загрожувати серйозними наслідками у вигляді звільнення або розорення.

 

Берил також рекомендується брати з собою на судовий розгляд. Але не варто зловживати його довірою, так як камінь буде вас захищати тільки в тому випадку, якщо ви дієте в цілях самооборони, а не в цілях корисливою наживи.

 

В якості талісмана рекомендується носити берил людям, які займаються науковими і філософськими дослідженнями, використовувати його також бажано студентам для здачі заліків та іспитів. Мандрівникам необхідно з собою мати жовтий або зелений берил, оскільки здавна вважається, що він допоможе зберегти життя і здоров'я в дорозі.

 

cлідуюча>>>

Зображення: