Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Бенітоіт

 

Бенітоіт

 

Найменування цього каменю сходить до місцевості Сан-Беніто, яка розташована на території штату Каліфорнія в США. Вперше цей мінерал був знайдений в 1906 році золотошукачем Джеймсом качем.

 

Цікавий факт: довгий час кристали бенітоіта зараховували до сапфірам. Тільки згодом учений Джордж Лоудербак зміг порівняти ці два камені, іспользуюя при цьому рентгенівські промені. Він довів, що Бенітоіт є окремим каменем, не пов'язаним з сапфіром, оскільки він володіє іншою будовою кристалічної решітки.

 

За хімічним складом цей камінь є силікатом барію і титану. Він володіє схожою з сапфіром забарвленням, яка може бути від небесно-блакитний до насиченої синьою. У природі трапляються кристали, що відливають бордовим, бувають навіть безбарвні камені. Особливо цінуються бенітоіти, які змінюють своє забарвлення під різними кутами зору.

 

На даний момент він є офіційним мінералом Каліфорнії, так як екземпляри, які піддаються обробки, в промислових масштабах знаходять тільки тут. У Техасі, а також в європейській державі Бельгія цей мінерал теж знаходять в родовищах, але він не володіє всіма необхідними властивостями для ювелірів. Рідкість родовищ бенітоіта знайшла йому велику ціну на світовому ринку.

 

Лікувальні властивості бенітоіта

 

Існує думка, що цей мінерал добре справляється з психічними відхиленнями, благотворно впливає на стан нервової системи. Лікувальні властивості бенітоіта дозволяє його власнику назавжди забути про істерію і прояви надмірної агресії. Камінь також рекомендується носити тим людям, які страдаеют від порушення обміну речовин, хвороб органів травної системи, утворень у щитовидній залозі.

 

Магічні властивості бенітоіта

 

Цей мінерал здатний надати велику послугу своєму власникові. Магічні властивості бенітоіта діють на професійні якості, допомагають своєму господареві просунутися по кар'єрних сходах, досягти слави й успіху. Камінь обдаровує свого власника привабливістю і чарівністю, розвиває творчий потенціал, збільшує самооцінку, змушує вірити в свої унікальні здібності.

 

За подібну роботу Бенітоіт вимагає проявляти до нього особливу турботу, цінувати його зусилля, шанобливо ставитися до нього. Він дуже честолюбний, тому рекомендується постійно надавати йому увагу: пару раз на тиждень його слід помити за допомогою проточної води, витерти ніжно м'якою ганчіркою, бажано з шовку. Не ризикуйте носити цей мінерал спільно з іншими каменями. Бенітоит вимагає виняткової уваги до себе, тому легко може образитися на вас.

 

Камінь допоможе господареві і в особистому житті. Він допоможе знайти кохання взаємну, гарячу, пристрасну. Камінь допоможе вдихнути нове життя в застояні сімейні відносини, а також пробудити бажання в людині, який навіть не помічав вас.

 

Фахівці не рекомендують використовувати Бенітоіт вогненним знакам, оскільки він здатний настільки збільшити самооцінку, що людина втратить все нажите, в тому числі і любов.

 

В якості талісмана його можна використовувати будь-якій людині, чим би він не займався.

 

cлідуюча>>>

Зображення: