Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Базальт

 

Слово «базальт» має ефіопське походження. Воно утворилося від слова «база», яке в буквальному перекладі означає «кип'ячений». Саме таке найменування камінь отримав тому, що він утворюється в розпечених жерлах вулканів, в яких температури доходять до декількох тисяч градусів.

 

Камінь легко впізнати за зовнішнім виглядом. Він має темне, чорне, сіро-чорне, попелясте забарвлення. Мінерал дуже твердий, має велику щільність. Базальт складається з кальцієвого польового шпату і його різновидів. Зустрічаються також домішки олівіну.

 

В основному базальт в природі зустрічається у вигляді міжпластових тіл або у вигляді лавових потоків, які з'являються в результаті виверження через головне вулканічне жерло або через тріщини вулкана. У теорії розрізняють два види базальтів: які містять олівін і які його не містять (толеітові базальти).

 

В останніх часто присутні також елементи кварцу. Базальти з олівінів найчастіше зустрічаються на островах, особливо їх багато на тих, які розташовані в вулканічному поясі Тихого океану. Толеінові породи створюють так звані трампові формації континентів.

 

Величезні поклади базальту були знайдені у вигляді лавових потоків в Індії (в її західній частині, на плато Декан), в США (штатах Вашингтон, Орегон і Айдахо на Колумбійському плато, на Гавайських островах). Багаті цим мінералом також породи у вулканів Етна і Везувій в Італії. На території колишнього СРСР мінерал активно добували і добувають з лавових потоків вулканів на Курильських островах і на Камчатці. Також базальти можна виявити на території України і на Алтаї, однак ці родовища недостатньо розроблені. На території Європи найбільш відомі базальти, які видобуваються в Ісландії, Шотландії та Ірландії.

 

Лікувальні властивості базальту

 

На даний момент лікувальні властивості базальту в основному застосовуються в стоун-терапії. Цей спосіб лікування відомий з давніх часів, у нас його почали практикувати порівняно недавно, перейнявши досвід у східних колег.

 

Стоун-терапія здатна підсилити імунну систему організму. Заснована дана методика на застосуванні каменів, основним з яких є базальт. Лікарі рекомендують використовувати для даної процедури темно-сірі та чорні породи. Краще всього використовувати базальти, містять олеїн.

 

Вважається, що базальт об'єднує в собі всі чотири стихії: вогонь, землю, повітря і воду. Камінь довго тримає в собі тепло, тому його вплив саме в термічному плані на організм максимальне.

 

Магічні властивості базальту

 

Магічні властивості базальту досі недостатньо досліджені, тому не розроблена ще однакова практика його застосування. Вважається, що базальт несе в собі чоловічу енергію, енергію Янь. Тому його використовують зазвичай у комплексі з іншими мінералами.

 

cлідуюча>>>

Зображення: