Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Барит

 

Назва «барит» має грецьке походження. Воно походить від слова «bants», яке позначає прикметник «важкий». Завдяки своїй високій щільності, це мінерал дійсно важкий. Можна також зустріти вживання таких термінів, як важкий шпат і болонський камінь.

 

За своїм хімічним складом мінерал відноситься до сульфатів барію. Він має забарвлення бліде, найчастіше біле. Найбільш поширені безбарвні екземпляри або прозорі з матовим нальотом. Камінь у рідких випадках може відливати бурим, червоним, бузковим або синім відтінком. Відсвічує барит перламутровим скляним блиском.

 

Лідерами з видобутку бариту в світі є Мексика, Перу, Алжир, США, Пакистан, Ірландія. На території колишнього СРСР мінерал зустрічається в Грузії і Туркменії, в Росії його добувають на Уралі і Алтаї.

 

Лікувальні властивості бариту

 

Фахівці стверджують, що лікувальні властивості бариту благотворно впливають на одужання людини, в тому числі, камінь здатний впоратися з психічною травмою, яка настала після виявлення недуги. Камінь надає заспокійливу дію, дарує надію навіть самим безнадійним хворим, знімає стрес з людини.

 

Магічні властивості бариту

 

Камінь в народі називають домашнім психологом. Магічні властивості бариту благотворно впливають на характер господаря каменю, роблять його більш мудрим, змушують десять разів продумати свої дії, перш ніж щось починати. Камінь підкаже в потрібний момент правильне рішення, направить свого власника на потрібний шлях.

 

Мінерал здатний розвинути творчий потенціал свого щасливого власника, обдарувати його натхненням. Він любить цінителів і працівників мистецтва, привертає до них успіх і визнання.

 

Фахівці рекомендують його мати при собі знакам вогню. Овнові, Льву, Стрільцеві він допоможе побороти свої навіть самі закостенілі недоліки та шкідливі звички, які від природи характерні для них. Барит цим знакам допоможе здолати лінь, приборкати раптові напади гніву. Камінь надає їм упевненість, дарує віру в удачу і можливість досягнення всіх поставлених цілей.

 

Барит не потрібен  людям, які народилися під знаками Повітря або Води. Терези, Водолій, Близнюки, Рак, Скорпіон, Риби і так від природи володіють тими якостями, розвинути які допомагає барит. Вони практичні, зважують свої рішення, не схильні до прояву агресії. Мінерал незадоволений таким малим полем для діяльності.

 

Із усіх решти знаків цей мінерал найбільш розташований до Козерогу. Таким людям мінерал допоможе організувати свою справу або приступити до нової роботи, змінити своє життя в кращу сторону.

 

Барит рекомендується використовувати тим людям, чия професійна діяльність розрахована на отримання результату у віддаленому часі. Камінь буде відмінним помічником для банкірів, учених, людей, що працюють на біржі. Мінерал не слід носити прямо на тілі, його рекомендується зберігати в кишені, періодично торкаючись до нього.

 

cлідуюча>>>

Зображення: