Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Балин

 

Найменування цього каменю має монгольське походження. Воно виникло від імені округу Баяін, де розташоване найбільше родовище цього мінералу. У літературі також зустрічається такий синонімічний термін, як «чангуа», або «tsang-hwa», що теж відповідає назві провінції на території Китаю.

 

У цій області активно розробляли родовища під час правління династії Мін. Камінь вважався благородним, тому носити його було дозволено тільки найбільш високопоставленим чиновникам у разі, якщо його їм дарував сам імператор Піднебесної. Він виконував одночасно і функцію соціального твердження, і оберега, який оберігав чиновника від зловмисного впливу темних сил і духів. Англійці його величають як «камінь курячої крові».

 

Мінерал має складний хімічний склад, до якого входять різноманітні елементи, зокрема каолін, кварц, алуніти, зустрічаються екземпляри з додаванням кіноварі.

 

Забарвлення каменя дуже різноманітне, колірна гама може варіюватися від димчастого з сірим, пшенично-жовтого до насиченого червоного. Зустрічаються також майже чорні екземпляри. Наявність кіноварі в складі цього каменю створює чудовий візерунок на поверхні каменя, який здалеку нагадує кров. Камінь відливає приємним матовим шовковим блиском.

 

Лікувальні властивості Баліна

 

Даний камінь не слід використовувати в цілющих цілях. Справа не в тому, що лікувальних властивостей у Баліна немає, а в тому, що до його складу входить сульфід ртуті, який надає токсичну дію на свого господаря.

 

Магічні властивості Баліна

 

Про магічні властивості Баліна заговорили з тих пір, коли люди побачили, що камінь здатний змінити свою колірну гаму при попаданні на нього сонячного проміння. Тому цей мінерал знайшов славу місячного каменя. У Китаї його ховали при настанні дня, надягаючи на себе тільки в нічний час.

 

У Стародавньому Китаї цей мінерал коштував навіть дорожче яшми. Вважалося, що він здатний уберегти свого власника від негативного впливу духів. Камінь заборонялося дарувати, він був виключно персональним, і вважався також оборонцем від немилості Імператора. Людина в разі звільнення з державної посади міг просто показати балин, після чого він міг не боятися принизливого вигнання.

 

У Японії вельми цінувалися магічні властивості Баліна. З нього виготовляли фігурки нецке, які використовували при проведенні ритуалів. Балин притягує до свого господаря удачу та успіх в бізнесі і фінансах, дозволяє домогтися розташування вищестоящих осіб, допомагає прийняти правильне рішення у важкій ситуації, а також оберігає власника від обманщиків і злодіїв.

 

Камінь не рекомендується носити Овнові, Льву і Стрільцеві. Решті знаків зодіаку його слід мати при собі, приймаючи при цьому безліч пересторог, якщо тільки людина не пов'язана з комерцією і науковою діяльністю.

 

Прикраси з цього мінералу будуть прекрасним талісманом для інженерів, комерсантів, банкірів і бізнесменів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: