Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Азурит

 

Азурит - це мінерал темно-синього або волошково-блакитного кольору. Азурит є єдиним глибоко-синім мінералом, який скипає в соляній кислоті. Кристали азуриту мають характерний скляний блиск і відрізняються складністю форми. Так, для кристалів азуриту характерні наступні форми розщеплення – скручені, сідлоподібні та інші.

 

Дуже часто родовища азуриту можна зустріти спільно з малахітом. Бувають випадки, коли ці мінерали заміщають один одного і утворюють псевдоморфози.

 

Найякісніші азурити добувають в Намібії і Марокко. Також дуже цінуються кристали азуриту, які були здобуті у Франції або в східному Казахстані. Справа в тому, що на цих родовищах часто можна зустріти даний мінерал складений віялоподібно розщепленими кристалами. У Росії азурит добувають на Південному Уралі. Якість вітчизняного азуриту оцінюється колекціонерами вельми високо. Більшість азуриту не перевищують в розмірах 5-6 см.

 

Лікувальні властивості азуриту

 

Багато літотерапевтів схиляються до думки, що лікувальні властивості азуриту здатні зцілити будь-яку хворобу. Стверджується, що кристал може зняти свербіж, гострий біль, печіння, якщо прикласти його до хворого місця. Але для ефективного лікування, необхідно провести медитацію на камінь, у відповідності з наступними правилами.

 

Азурит необхідно докласти на область хворого органу, далі потрібно закрити очі і уявити біополе цього мінералу. Подумки зверніться до каменя з проханням вилікувати нездужання, а під кінець уявіть, як азурит очищає енергетику хворобливого органу (наприклад, уявіть, як чорна енергія недуги змінюється на білу або світло-блакитну енергію каменя).

 

Медитацію необхідно проводити 2 рази на день до повного ізлечіванія. Слід зазначити, що такий спосіб лікування підходить тільки при легких недугах - ударах, синцях, і т.д. При серйозних хворобах потрібно неодмінно звернутися до лікаря, а за допомогою цього мінералу можна поліпшити результат медикаментозного лікування, тобто прискорити процес одужання.

 

Магічні властивості азуриту

 

Людина ще з давніх часів стала використовувати магічні властивості азуриту. Так, наприклад, у Стародавньому Єгипті вищі жерці саме за допомогою азуриту спілкувалися з богами. Надалі азурит стали використовувати з метою розширити свідомість людини, переосмислити свій життєвий шлях, відкрити в собі нові здібності і невичерпні можливості.

 

Найбільше азурит підходить для людей, які народилися під знаком Терезів. Ці люди можуть розраховувати на магічну допомогу каменю, якщо будуть носити прикраси, амулети або талісмани з даного мінералу, або якщо просто принесуть азурит в свій будинок.

 

В якості талісмана азурит рекомендується використовувати представникам тих професій, чия діяльність пов'язана з такими поняттями як об'єктивність і неупередженість. Наприклад, азурит дуже добре підійде для суддів або журналістів. Але слід мати на увазі, що якщо власник талісмана з азуриту почне брехати іншим людям, то камінь може покарати його за це.

 

Також талісмани і просто прикраси з азуриту можуть знімати стан стресу і зменшувати агресію. А, виходячи з цього, можна порекомендувати тримати таку прикрасу в автомобілі, і тоді ніякі пробки не страшні.

 

cлідуюча>>>

Зображення: