Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Авантюрин

Авантюрин - мінерал, що представляє собою кварцит частіше білого, помаранчевого, рожевого, зеленого або вишневого кольору з різнокольоровими частками слюди, які при повороті каменя викликають невеликі мерехтіння. Рідше можна зустріти камінь золотисто-коричневого кольору. Авантюрин відрізняється легким скляним блиском і полупрозрачностью, яку можна виявити на просвіт.

 

Цей самоцвіт зустрічається в більшості країнах світу. На Уралі можна знайти авантюрин від червоно-бурого до жовтого кольору. Мінерал зеленого кольору добувають в США, Індії, Бразилії та Китаї. Камінь специфічного синього кольору має родовище в околицях Зальцбурга в Австрії. В Іспанії можна зустріти родовища авантюрину червонувато-коричневого відтінку.

 

Лікувальні властивості авантюрину

 

Здавна були помічені особливі лікувальні властивості авантюрину. Його і тепер носять в лікувальних цілях на зап'ясті у вигляді браслета або на шиї у вигляді бус. Вважається, що авантюрин допомагає людині впоратися з бронхітами, позбутися алергії, вилікувати серцево-судинні захворювання. Помічено, що цей камінь знижує тиск і сприяє швидшому загоєнню ран.

 

У країнах Сходу вважається, що використання авантюрину допомагає поліпшити зір і зняти накопичене за довгий час нервову напругу. Цей камінь також широко використовується в якості куль для масажу.

 

Магічні властивості авантюрину

 

З давніх часів люди вважали, що авантюрин тісно пов'язаний з магією місяця, і його нестійке вплив на людину приписувалося саме цього зв'язку.

 

Необхідно відзначити, що існує дві антагоністичних думки про вплив магічних властивостей авантюрину на свого власника. Згідно одній точці зору, мінерал обіцяє вдачу в азартних іграх, однак зловживання цією його властивістю може привести до великих матеріальних втрат, аж до абсолютного розорення.

 

З іншого боку, вважається, що авантюрин залучає до свого власника любов і прихильність широкого кола людей. Цей камінь посилює позитивні емоції свого власника, заряджаючи його оптимізмом і стійкою впевненістю в собі, крім того, він очищає розум від сторонніх думок і покращує настрій.

 

Не варто думати, що кожна людина, надівши прикраса з авантюрин, та година ж стане життєрадісним і щасливим. Цей мінерал найбільше підходить людям, не обіймають високих посад і не обтяженим сімейними узами, тобто тим, хто вільний від тягаря відповідальності. Але навіть цим людям не рекомендується використовувати авантюрин довгий час. Вважається, що цей камінь дуже небажано носити більше однієї фази місяця поспіль, оскільки він, потому цей період, змінює свою енергетику.

 

Авантюрин часто використовують в якості талісмана. При цьому його потрібно надягати тільки в тому випадку, коли людині дійсно потрібна його допомога, наприклад, при першому романтичному побаченні. Надмірно часте використання авантюрину може зробити людей безтурботними, легковірними і істеричними.

 

Цей самоцвіт часто називають «музою» за його незвичайну здатність пробуджувати натхнення і викликати творчі пориви у художників, письменників і музикантів.

 

слідуюча>>>

Зображення: