Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аурипігмент

 

Аурипігмент являє собою мінерал класу сульфідів моноклінальної сингонії. Його назва походить від поєднання двох латинських слів, у перекладі означають «золото» і «фарба».

 

Камінь має перламутровий жирний блиск, перебуваючи в тонких пластинах, просвічує. Колір аурипігменту, як правило, золотисто-жовтий або помапанчевий. Риса каменя світло-жовта. Мінерал досить м'який, його можна легко порізати ножем.

 

Аурипігмент володіє специфічним сірчаним запахом, який посилюється при нагріванні. При впливі світла мінерал «вицвітає», а з впливом часу окислюється і переходить в арсеноліт.

 

Кристали мінералу мають короткопризматичну, стовбчату або великотаблітчату форму найчастіше з викривленими гранями. Досить рідко можна зустріти добре освічені кристали аурипігменту великих розмірів.

 

Мінерал утворюється в гідротермальних утвореннях при впливі низьких температур. Для аурипігменту характерно розташування родовищ поблизу с глинами і рудними жилами.

 

Найбільш відомими родовищами цього каменя на пострадянському просторі є Лухумское в Грузії, Менкюле в Якутії і Джульфінское у Вірменії. Аурипігмент видобувають також в таких країнах, як Греція, Македонія, Румунія, США, Іран, Киргизія і Туреччина.

 

Лікувальні властивості аурипігменту

 

Аурипігмент є основною сировиною для отримання різних з'єднань миш'яку. Крім того, він є отруйним. Саме тому ні про які лікувальні властивості аурипігменту не може бути й мови. Не намагайтеся якимось чином використати цей мінерал і зберігати його у себе вдома.

 

Магічні властивості аурипігменту

 

Мінерал не використовується при відправленні містичних ритуалів. Бути може, це пов'язано з тим, що через його токсичності не представилося можливим належним чином вивчити магічні властивості аурипігменту.

 

У Середні століття аурипігмент широко застосовувався в якості мінерального пігменту для фарб, використовуваних в іконописі. Одна з найпоширеніших таких фарб мала назву «королівська жовта». В епоху Нового часу, внаслідок відкриття токсичності аурипігменту, застосування даного мінералу для виготовлення фарб було обмежено, а після і зовсім припинено.

 

cлідуюча>>>

Зображення: