Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ауріхальціт

 

Мінерал ауріхальціт отримав свою назву від грецького слова, яке в перекладі означає «гірська бронза». Дана назва не випадково, так як у природі він в основному має бронзовий окрас. Але досить часто зустрічається блідувато-зеленого, зеленувато-синього і небесно-блакитного кольору.

 

Кристали цього мінералу прозорі з м'яким шовковистим перламутровим блиском. Ауріхальціт іноді називають «латунною квіткою», так як він зустрічається у вигляді вицвітів з голчастих кристаликів або у вигляді кірочок волокнисто-пластинчастої будови.

 

Основними постачальниками ауріхальціта є Росія (Алтайський край), Греція, Франція, Південно-Західна Африка, Італія, Японія, Мексика, США.

 

Лікувальні властивості ауріхальціта

 

В даний час лікувальні властивості ауріхальціта вивчені недостатньо. Саме це є основною причиною того, що ауріхальціт не дуже широко використовується в народній медицині. Однак деякі народні лікарі дотримуються думки, що ауріхальціт надає загальнозміцнюючу дію на організм людини.

 

Наприклад, мінерал з зеленим відтінком полегшує головний біль, покращує працездатність організму, збільшує стійкість організму до стресових ситуацій.

 

Ауріхальціт синього кольору надає лікувальну дію при захворюванні голосових зв'язок і гортані, здатний покращувати зір, нормалізувати очний тиск, що є причиною різних захворювань очей. А також надає загальне зігріваючу дію при ревматичних болях.

 

Магічні властивості ауріхальціта

 

Ауріхальціт - камінь творчих людей. Він пробуджує в людині спрагу до знань, спонукає до дії, спрямовує прагнення людини пізнавати щось нове для себе. Магічні властивості ауріхальціта надають різну дію залежно від того, кому належить камінь: чоловікові чи жінці.

 

Азартним чоловікам він принесе удачу. Жінкам, зайнятим у громадській діяльності, ауріхальціт приносить популярність в суспільстві, прихильно налаштовує оточуючих людей. Однак, якщо прикраси з цим каменем носити постійно, то він втрачає свої магічні властивості. Йому потрібен періодичний відпочинок. Тому рекомендується носити його приблизно місяць, а потім давати йому відпочинок, також протягом місяця.

 

Не можна точно сказати, якого саме знаку зодіаку рекомендується носити ауріхальціт. Він надає приблизно однакове позитивну дію на людей, народжених під будь-яким знаком зодіаку.

 

Цілком доведений той факт, що амулети, обручки, чотки з ауріхальціта більш всього підходять тим, чия робота носить монотонний, нудний характер. Він покращує увагу і зосередженість на роботі тривалий час, не дає втрачати концентрацію. Своєму господареві такої амулет подарує оптимізм, відкриє радість життя, а також збудить творчий початок, який присутній в кожній людині.

 

cлідуюча>>>

Зображення: