Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Астрофілліт

 

Астрофілліт - мінерал групи «тендітних слюд», що містить у собі велику кількість домішок титанової кислоти, а так само натрію, барію, ніобію, марганцю, кальцію і алюмінію.

 

Колірна гамма каменя варіюється від золотисто-бурого до бронзово-жовтого відтінків. Зовні астрофілліт виглядає як подовжений тонкопластінчастий кристал ромбічної форми. Плеохроїзм мінералу носить чіткий яскраво виражений характер. Астрофілліт - один з небагатьох астерічних мінералів. Це проявляється в його незвичайному оптичному ефекті і зірчастості: всі екземпляри мають форму зірки (кількість променів - від трьох до дванадцяти). Блиск мінералу на сонці - янтарно-смоляний.

 

На жаль, астрофілліт добувається всього в трьох місцях в світі: в Гренландії, Норвегії та на Кольському півострові. Основні регіони залягання - місця утворення елеолітових сієнітів. Астрофілліт видобувається разом із супутніми йому цирконом і егіриніт.

 

Астрофілліт використовується, в основному, як ювелірно-виробне мінерал. Дуже елегантний камінь виглядає на білому фоні, який підкреслює багатство і розкіш його окраса і дивовижною променистої форми. Найчастіше він застосовується для обробки інтер'єру і предметного декорування аксесуарів, вітражів, мозаїк, панно та інших речей.

 

Лікувальні властивості астрофілліта

 

На сьогоднішній день лікувальні властивості астрофілліта досліджені недостатньо повно. Відомо, що цей мінерал - чудовий помічник при захворюваннях, пов'язаних з обміном речовин, роботою шлунково-кишкового тракту і діяльністю органів травлення.

 

Магічні властивості астрофілліта

 

Магічні властивості астрофілліта також вивчені досить бідно. Талісман з цього каменю допоможе людині не втрачати бадьорість духу і ясність розуму. Також з його допомогою ви збережете щасливе, радісне настрій.

 

Носячи виріб з астрофіллітом, людина ніколи не розлучиться з життєрадісністю, оптимізмом і впевненістю у своїх силах....

 

cлідуюча>>>

Зображення: