Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Арсенопіріт

 

Арсенопіріт - досить поширений мінерал, що представляє собою сульфоарсенід заліза олов'яно-білого кольору з жовтою мінливістю. Його ще називають миш'якових колчеданом. До складу арсенопіріта часто включені домішки інших металів, таких як срібло, золото і кобальт. Камінь непрозорий і досить крихкий, має металевий блиск, нерівний злам.

 

Кристали арсенопіріта, як правило, призматичні, псевдоромбічні, голчасті або стовпчасті з грубим поздовжнім штрихуванням. Назва «арсенопіріт» походить від латинського слова «arsenicum».

 

Відмінною рисою арсенопіріта є різкий часниковий запах і іскри, які з'являється при ударі каменю об тверду металеву поверхню.

 

Арсенопіріт утворюється в досить широкому температурному спектрі і зустрічається в різних типах гірських порід, але частіше в гідротермальних. У рудних родовищах мінерал часто знаходиться спільно з сульфідами цинку, вісмуту, свинцю, з касситеритом, вольфрамітом і самородним золотом, а також іншими елементами.

 

Багатющі родовища арсенопіріта розміщені на території Німеччини, Англії, Швеції, на Уралі, в Східному Сибіру і в Середній Азії.

 

Лікувальні властивості арсенопіріта

 

Лікувальні властивості арсенопіріта в даний момент не досліджені літотерапевтами, можливо тому, що він використовується в промисловості як основна сировина для одержання ряду сполук миш'яку, нікелю або кобальту.

 

Магічні властивості арсенопіріта

 

До нас дійшли вкрай мізерні відомості про магічні властивості арсенопіріта. Відомо, що в давні часи вважалося, нібито арсенопіріт, як і часник, здатний відлякувати вампірів та іншу нечисть, завдяки своєрідному часниковий запах. Саме з цією властивістю мінералу у наших предків і було пов'язане більшість магічних обрядів.

 

cлідуюча>>>

Зображення: