Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аргілліт

 

Аргілліт - мінерал, який є одним з різновидів каменеподібні сланцеватості глини. Колір мінералу - від синього до чорного, дуже рідко зустрічаються окремі екземпляри білого кольору. Блиск каменю на сонці - смоляні-шовковий.

 

Основним родовищем мінералу є острів Королеви Шарлотти.

 

Лікувальні властивості аргілітів

 

Лікувальні властивості аргілітів роблять позитивний вплив на сечостатеву систему людини, наднирники, печінка, нирки, селезінку і підшлункову залозу. Однак парадокс аргілітів полягає в тому, що він може лише попередити хворобу. Якщо ж який або з вищеназваних органів вражений захворюванням, то носіння каменю може лише посилити захворювання.

 

Магічні властивості аргілітів

 

Вироби з аргілітів - велика рідкість, однак якщо ви стали щасливим власником оного, то знайте, поставивши аргиллит в будинку, ви надійно вбережете своє житло і всіх, хто в ньому живе, від злих духів і хвороб, які вони приносять. Вирізана з аргілітів фігурка кита принесе людині удачу, силу і благополуччя.

 

Аргілліт є талісманом моряків, астрологів, мандрівників, ворожок, ворожок і екстрасенсів. Все тому, що він має здатність накопичувати енергію космосу і передавати її своєму господареві. Якщо ж ви займаєтеся діяльністю, пов'язаною з екстрасенсорикою, то статуетка кита з аргілітів так само буде корисна і вам, адже вважається, що кит служить провідником між світом живих і потойбічним світом мертвих. З його допомогою людина зможе закликати на допомогу душі предків.

 

Аргілліт - слуга так званого «темного Місяця». Не поспішайте лякатися і викидати каміння, мінерал не приносить своєму власникові абсолютно ніякої шкоди. Зовсім навіть навпаки: магічні властивості аргілітів допоможуть здобути прихильність володарки нічного небозводу. Завдяки цьому володар аргілітів може виявити у себе дар пророцтва, може оволодіти мовою природи, підпорядкувати собі магію, стати цілителем і навчитися гадати.

 

Всі астрологи рекомендують аргілліт для носіння Водоліям, Скорпіонам, Рибам, Терезам, Близнюкам і Ракам (всім знакам Води і Повітря). Людям, які народилися під цими знаками зодіаку, камінь служить природним резонуючим підсилювачем їх вроджених природних здібностей і ідеально підходить для навчання.

 

З його допомогою можна легко стати чудовим знахарем, пророком або ворожкою. Аргілліт не завдасть шкоди і знакам Землі (Козерогові, Тельцеві, Діві), але вони можуть носити цей камінь тільки при зростаючому Місяці і тільки до повного місяця.

 

На жаль, знакам Вогню (Овнові, Льву, Стрільцю) мінерал категорично протипоказаний. І ніяких винятків. Носіння каменю ними ні до чого доброго їх не призведе.

 

cлідуюча>>>

Зображення: