Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Арагоніт

 

Арагоніт - мінерал екзогенного походження з підвищеною твердістю, що представляє собою нестійке з'єднання карбонату і сульфату кальцію. Зовні арагоніт виглядає як псевдогексагональні дліннопризматичні (рідше голчасті) кристали фіолетового, білого, зеленого, блідо-жовтого, сірого, чорного або синього кольорів

 

Щодо прозорості можна зустріти різні екземпляри: від мутних до водяно-прозорих і серпанкових. Блиск мінералу на сонці скляний, на світло-сірому полураковістом зламі - перламутровий.

 

Основними місцями видобутку мінералу є Кайерканське, Бакальське і Далдиканське родовища.

 

Лікувальні властивості арагоніта

 

Основним лікувальним властивістю арагоніта є його здатність впливати на стан статевої системи людини, а саме: лікувати імпотенцію, фригідність, підвищувати сексуальну активність. Крім цього мінерал допоможе позбавитися від безсоння, зніме перевтома, позбавить від страхів.

 

Магічні властивості арагоніта

 

Арагоніт - сімейний камінь. Майстри фен-шуй радять поставити в будинку фігурку з цього каменю. Вона допоможе своєму хазяїнові створити затишну і доброзичливу атмосферу, принесе в дім комфорт, взаєморозуміння і достаток. Арагоніт втихомирює всі сімейні чвари, допоможе забути все погане і нагадає про все те чудове, що людина пережила зі своєю другою половинкою.

 

Арагоніт зробить так, що почуття спалахнуть знову з подвоєною силою. Мінерал допоможе людині знайти спільну мову зі своїми дітьми: вислухати, зрозуміти їх проблеми і допомогти порадою. Цей камінь - посередник у вже ставших приводом для анекдотів відносинах між зятем і тещею, свекрухою та невісткою. Він зробить їх терпиміше і добрішим.

 

Магічні властивості арагоніта допоможуть зібрати всю волю в кулак, перебороти лінь і з задоволенням зробити роботу по дому. Так що якщо у вас не вистачає сили волі - не впадайте у відчай.

 

Китайські астрологи рекомендують арагоніт в якості амулета або талісмана тільки тим, хто одружений або заміжня. Знак зодіаку не важливий, основна вимога - наявність сім'ї. Як талісман арагоніт допоможе Вам не тільки для вирішення сімейних проблем. Він врятує свого господаря від загулів, азартних ігор і пияцтва.

 

В якості винятку підлітки можуть скористатися допомогою каменю для подолання проблем перехідного віку, зрілим ж людям він полегшить проблеми так званого «кризи середнього віку». Арагоніт також полегшує і переживання, які пов'язані з клімактеричним періодами і різними проявами маразму.

 

cлідуюча>>>

Зображення: