Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Апофілліт

 

Апофілліт - магматичний мінерал, який є силікатом натрію і складного складу кальцію. До складу мінералу входять: калій, кальцій, домішки ванадію і хрому.

 

Зовні апофілліт являє собою кристали блакитного, зеленого, рідше рожевого кольорів та інших пастельних тонів. На сонці мінералу властивий перламутровий, з потужним перловим відливом блиск. Що ж стосується прозорості, то практично всі екземпляри кришталево-прозорі, практично непомітні у воді. Яскравою відмітною особливістю апофілліта є його розшаровування при нагріванні.

 

Основні родовища мінералу знаходяться в Індії, але він так само потроху видобувається в Грузії і на Україні.

 

Лікувальні властивості апофілліта

 

Лікувальні властивості апофілліта грають, в першу чергу, превентивну роль: вони оберігають власника від всіх, так званих, «сонячних» захворювань: температури, кишкових кольок, запалень, малярії, лихоманки та інших недуг.

 

Магічні властивості апофілліта

 

Мінерал вбереже свого господаря від будь якої зовнішньої негативної енергії: починаючи від думки і закінчуючи дією, тому в Індії, основній країні-добування цього мінералу, апофілліт вважається кращим оберегом від пристріту, і його завжди носять новонароджені і наречені, та й інші люди, які хочуть уберегти себе від злих намірів своїх недоброзичливців.

 

Але це не єдине застосування каменю: щовесни індуси кидають апофілліт в річки і озера, таким чином відплачуючи богам водойм за рибу.

 

Завдяки своїй спокійному і чарівному забарвленню апофілліт допоможе зняти стрес, перевтому, нервове напруження. Достатньо всього один раз в день помилуватися його блиском на сонці і у людини в душі запанує гармонія і умиротворення.

 

Здавна магічні властивості апофілліта використовувалися в різних містичних ритуалах, чаклунстві, прогнозування майбутнього і ворожінню. Камінь використовувався як оберіг від сил зла, заговорюють на виконання наказів, служить посудиною для концентрації астральної енергії. За кількістю шарів, отриманих при нагріванні, намагалися визначити, що чекає людини в майбутньому, чи буде йому супроводжувати успіх або ж йому варто кинути всі його витівки і зайнятися чимось іншим.

 

Апофілліт - водний камінь і тому він дуже добре підходить в першу чергу Рибам, Ракам і Скорпіонам (водним знакам). Знаки ж повітря і землі не можуть розраховувати на його особливу прихильність: користі від нього буде не багато, але і шкодити він не буде. Що ж стосується Стрільців, Овнів, Львів, то їм апофілліт протипоказаний. Вода і Вогонь стануть змагатися між собою і нічого хорошого це протистояння вогненним знакам не принесе.

 

Астрологи рекомендують носити вироби з апофіллітом тим людям, чия щоденна діяльність стосується води: водопровідники, моряки, рибалки. Але при цьому не варто забувати про протиборство стихій....

 

cлідуюча>>>

Зображення: