Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Апатит

 

Апатит - мінерал групи фосфатів. У природі зустрічаються кристали білого, зеленого, жовтого, синього, фіолетового, синьо-зеленого і жовто-зеленого кольорів. Так само іноді можна зустріти безбарвні екземпляри. Блиск апатиту на сонці - скляний, але може бути і жирно-смоляним.

 

Через високий вміст фосфору апатит використовується людиною в хімічній промисловості, зокрема для виробництва фосфатних добрив (фосфоритне борошно, простий фосфат, подвійний суперфосфат).

 

В основній своїй масі мінерал добувається в Канаді, Мексиці, Німеччині, Бірмі (М'янмі), Індії, Італії та Шрі-Ланці.

 

Лікувальні властивості апатиту

 

Лікувальні властивості апатиту відомі вже досить давно. Людина отримує фосфор разом з їжею, тому поглинання їжі, багатої фосфором робить благотворний вплив на кровоносну систему, покращує роботу мозку і зміцнює кістки.

 

Носіння апатиту надає благотворний вплив на сонячне сплетіння, горло і щитовидну залозу. Але це не єдина перевага каменю: апатит незамінний при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту. Варто тільки добу потримати камінь у воді, а потім пити її перед їжею і людина позбавиться від роздираючого його недуги назавжди.

 

Магічні властивості апатиту

 

Апатит - справжній «камінь умиротворення», адже крім здатності зціляти свого власника від цілого букета різних захворювань, він володіє унікальною здатністю стабілізувати психо-емоційний стан людини, а так само приводить в тонус нервову систему.

 

Мінерал рекомендується носити людям, у яких спостерігається підвищена схильність до істерії, надмірна збудливість і часті нервові припадки. Магічні властивості апатиту приносять заспокоєння в душу свого власника, сприяють досягненню внутрішньої гармонії та спокою. За допомогою апатиту ви назавжди забудете про гнів, дратівливість, запальність і агресію, а спокій, врівноваженість і розсудливість стануть вашими кращими друзями.

 

Апатит має свою душу і може відчувати почуття. Він настільки прив'язується до свого господаря і стає так йому вірним, що хворіє разом зі своїм господарем і навіть помирає разом з ним. Не варто навіть і говорити, що через таку вірності своєму господареві апатит не варто передаровувати - це смертельна образа для каменю.

 

Якщо власник каменя розуміє мову апатиту і прислухається до нього, то вдячний камінь застереже і вбереже свого господаря від безлічі бід, прикрощів і негараздів як вдома, так і на роботі. Дуже часто мінерал робить це за допомогою пророчих снів. Однак багато власників каменю розповідають про свербіння під перснем, кулоном або сережками з апетитом при близькій небезпеці. Шкіра починає нестерпно свербіти, з'являються почервоніння, хочеться зняти прикрасу з каменем.

 

Як талісман апатит буде впору людям, які за службовим і родом своєї діяльності щодня ризикують або ж виконують дуже відповідальну роботу: міліціонерам, рятувальникам, каскадерам, хірургам.

 

Китайські майстри астрології настійно рекомендують носити вироби з каменем людям Вогненних знаків: Овнам, Стрільцям і Левам. Всі інші знаки теж можуть носити вироби з апатитом, крім Риб - їх камінь робить слабкими, безвільними, пасивними і сонливими.

 

cлідуюча>>>

Зображення: