Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Антимоніт

 

Слово «антимоніт» має давньоримське походження. Воно походить від слова «antimonium», що в перекладі означає «сурма». Французька назва сурми «antimoine» можна буквально перекласти як словосполучення «проти ченців». Можна також зустріти інші найменування даного мінералу: сурм'яний блиск, стібніт. Камінь часто містить домішки вісмуту, миш'яку, свинцю, заліза, міді, золота і срібла.

 

Кристали антимоніта зазвичай мають подовжено-призматичну, столбчатую або гольчату форму. По поверхні всього кристала проходить штриховка по довжині. Саме в цьому полягає основна відмінність антимонита від інших мінералів.

 

Камені часто бувають від свинцево-сірого до сталево-сірого і володіють сильним металевим блиском. Антимоніт зустрічається у власне сурм'яних родовищах (антимоніто-кварцові жили і поклади), а також у багатьох сурм'яно-ртутних родовищах. При окисленні мінерал переходить в сурм'яні охри світло-пісочного кольору, що утворюють іноді псевдоморфози.

 

Камінь активно видобувають в Киргизії, Казахстані, в провінції Хунань в Китаї і на острові Сікоку в Японії.

 

Лікувальні властивості антимонита

 

Довгий час у Середньовіччі алхіміки вели тривалі суперечки щодо лікувальних властивостей сурми, тобто «розводили Антимонів», що зараз є стійким вираженням.

 

Лікувальні властивості антимоніта найбільш повно були досліджені ще в Давньому Єгипті. У давнину камінь використовували для того, щоб загострити і зміцнює зір, оберегти очі від ураження віспою, припинити сльозотечу.

 

У давнину антимоніт використовувався в косметиці. Антимоніт є основним мінералом для отримання сурми, якій давньоєгипетські жінки і деякі чоловіки (наприклад, фараони, служителі храму, охоронці рабів) підводили очі та брови. Щоб сурма легко наносилася, її розбавляли з маслом, ретельно розмішуючи дерев'яною паличкою.

 

Магічні властивості антимоніта

 

Мінерали мають сильну енергетику. За народними повір'ями, антимонії вважається каменем духовного, внутрішнього розвитку. Магічні властивості антимонита здатні наділити власника новими можливостями в досягненні поставленої мети. Камінь здатний принести своєму власникові вплив і багатство.

 

Мінерал може допомогти людині загострити почуття й підсилити інтуїцію. Для здобуття цієї властивості, антимоніт слід зберігати разом з содалітами.

 

Камені, взаємодіють між собою, як би «заряджають» один одного, створюють необхідну полярність. Разом вони здатні допомогти прийняти правильні рішення у важкі моменти життя.

 

Однак не слід носити антимоніт сприйнятливим і чутливим людям, ідеалістам і мрійникам, оскільки камені здатні чинити на них негативний вплив. Камінь може перетворити наївних людей в жадібних і користолюбних.

 

cлідуюча>>>

Зображення: