Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Англезіт

 

Слово «англезіт» походить від назви місця, де він вперше був знайдений, - Анлсі (Уельс). Забарвлення мінералів нерідко буває безбарвною або білою. Зустрічаються також окремі камені з чорнуватим відтінком.

 

Англезіт утворює орторомбічні кристали, які можуть бути сірими або жовтуватими завдяки домішкам, проте даний мінерал рідко зустрічається у вигляді окремих кристалів, найчастіше він утворює щільні зернисті маси. Кристали мають ромбообразний загострену форму.

 

Камінь має алмазний, жирний блиск. Світіння, утворене при дисперсії світла, у прозорих кристалів порівнянно з такою у діамантів. Поклади мінералу були виявлені в Німеччині, Угорщині, Шотландії, на острові англезіт, особливо багаті цим мінералом райони в Сардинії, Сибіру і Феніксвілле (штат Пенсільванія).

 

Лікувальні властивості англезітом

 

Мінерал рідко використовується в народній медицині, оскільки лікувальні властивості англезітом поки що ще недостатньо добре досліджені. Існує думка, що камінь може гармонізувати функції організму, надає очищаючу дію на організм, здатний виводити шлаки.

 

Літотерапевти вважають, що англезіт знімає нервову напругу і нормалізує сон. Щоб позбавитися безсоння, слід перед тим, як відправитися в ліжко, погріти камінь хвилин п'ять у руках, попросити у нього принести здоровий і міцний сон.

 

Магічні властивості англезітом

 

Магічні властивості англезітом допомагають його господареві знайти рівновагу і спокій, в магічній практиці його застосовують для медитацій та інших обрядів, заснованих на зануренні в себе. Вважається, що камінь всередині людини може знайти доброту, чистоту, вірність, і допоможе зміцнити та розвинути ці якості.

 

Подружнім парам рекомендується повісити над своїм шлюбним ложем кристал англезітом, так як це допоможе зберегти вірність обом подружжю. Мінерал може наділити жінку чарівністю, надати привабливість. Чоловікам же цей камінь принесе мужність і допоможе справлятися з надлишками агресії, буде утримувати його власника від бійок, сварок і інших бійок, в яких застосовується сила.

 

Як говорилося раніше, не всі властивості англезіту досі детально вивчені. Астрологи поки не встановили, яким саме знакам протегує цей мінерал.

 

В якості талісмана англезіт рекомендовано носити людям, що присвятили своє життя заняттям доброчинністю. Також мінерал протегує соціальним працівникам, лікарям і цілителям. Для талісмана не потрібний особливо великий шматок англезітом, достатньо навіть маленької необробленого шматочка.

 

Талісман наділяє його власника такими якостями, як доброзичливість, чуйність. Він додає сил і енергії, створює навколо людини приємну дружню атмосферу.

 

cлідуюча>>>

Зображення: