Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ангідрит

 

Ангідрит - крихкий камінь, що представляє собою сухий сульфат кальцію, який під впливом води переходить у гіпс. Зовні ангідрит виглядає як кубічні, товстостовбчаті, короткостовбчаті кристали сірого, білого, блідо-синього, кобальтово-синього, фіолетового і зрідка червонуватого відтінку.

 

Що ж стосується прозорості, то в природі зустрічаються прозорі, водяно-прозорі і каламутні екземпляри. На сонці мінерал видає жирно-скляний, перламутровий блиск.

 

За своєю природою ангідрит є хемогенним осадковим мінералом і зустрічається в родовищах соляних корисних копалин. Рідше він утворюється гидротермальним способом. Мінерал видобувається разом з кам'яною сіллю, гіпсом, сильвініт, карналіту.

 

Ангідрит видобувається, в основному, в районі річки Верра, в Південному Гарц, недалеко від Штасфурт, в Гессені близько Ганновера і в інших районах Германи; на Таймирському півострові і в Предуралье в Росії.

 

Лікувальні властивості ангідриту

 

Лікувальні властивості ангідриту мають глибокі історичні корені. Здавна помічено, що мінерал допомагає лікувати лихоманку, знімає мігрені і зубний біль. Якщо носити камінь в кільці або сережках, то він захистить свого власника від хвороб кишкового тракту, в кулоні - від хвороб горла, бронхітів та захворювань щитовидної залози.

 

Магічні властивості ангідриту

 

Вважається, що ангідрит передає силу і енергію нового Місяця, знижує негативний вплив «темного» Місяця, якщо використовувати його в повний місяць, поклавши на шматок фіолетовою шовкової тканини на підвіконні.

 

Цей мінерал один з кращих помічників людини, але необхідно бути вкрай обережним. Китайські астрологи не рекомендують постійно носити його в якості прикраси, аргументуючи це тим, що всі магічні властивості ангідриту можуть надати господареві ведмежу послугу своїй постійною опікою і власник перетвориться на розсіяну, безтурботну, інфантильну істота.

 

Але з цієї ситуації можна дуже просто знайти вихід: в якості талісмана можна взяти з собою фігурку з цього мінералу. Амулет або талісман у вигляді статуетки солов'я, лебедя або лелеки притягує до власника каменю любов обранця, дружбу і симпатію інших людей, знімає роздратування і втому.

 

Одним з корисних і цінних властивостей мінералу є досягнення внутрішньої гармонії та спокою власника, утихомирення не тільки його гніву, але і гніву оточуючих його людей. Крім усього іншого, ангідрит наділяє власника мужністю, сумлінністю, хоробрістю, порядністю і справедливістю.

 

Використовуючи ангідрит, людина без праці зможе розкрити таємниці буття, уберегти себе від злої долі. Носіння вирізаного з мінералу кролика допоможе людині в налагодженні відносин з високопоставленими людьми, а так само зміцнить почуття обов'язку і честі.

 

Визнані майстри фен-шуй рекомендують прикрашати свій будинок статуетками, фігурками або ж просто кристалами ангідриту. Кристал ангідриту в будинку не тільки сприяє встановленню теплої і доброзичливій атмосфери, але й посилює позитивні якості господаря каменю. Яка-небудь фігурка або шматок відполірованого мінералу, розміщені в будинку, будуть викликати творче натхнення у свого власника і ще залучать до нього славу, популярність і успіх.

 

cлідуюча>>>

Зображення: