Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Ангеліт

 

Ангеліти відноситься до різновиду безводного сульфату кальцію. Він має ліловий або блакитний відтінок. Назва пов'язана з його ніжною забарвленням. Можна зустріти таке поетична назва цього мінералу, як камінь ангелів.

 

Найчастіше Ангеліт має білий, блакитний, ліловий, сіруватий або червонуватий забарвлення. Камінь напівпрозорий і відсвічує скляним блиском.

 

Ангеліт - дуже м'який мінерал, тому на його поверхні швидко виникають різні подряпини і зазубринки. При тривалому впливі з водою ангеліт може стати гіпсом, тому його зберігають подалі від вологи. При відвідуванні басейнів, лазень, саун необхідно завжди знімати прикраси з ангеліта.

 

Багаті родовища ангелітів знаходяться на території Німеччини, Перу, США, Швейцарії та інших країн.

 

Лікувальні властивості ангеліта

 

Близькі люди, що володіють шматочками цього каменю, краще відчувають стан один одного на відстані. Особливих характерних лікувальних властивостей у ангеліта не виявлено, але він має загальнозміцнюючу дію і благотворно впливає на імунітет.

 

Камінь допомагає виявити хвороби на ранніх стадіях. Людина починає відчувати гострий біль, в результаті чого він змушена звернутися до лікаря, який і встигне поставити діагноз на ранній стадії. Відразу після початку прийому ліків нестерпний біль іде, мінерал починає «співпрацювати» з прийнятими медикаментами і прискорює процес одужання.

 

Магічні властивості ангеліта

 

З давніх часів ангел вважається каменем душевної рівноваги та внутрішнього спокою. Він допомагає знайти себе і зосередитися в потрібний момент. Астрологи вважають, що Ангела служить провідником між людиною і ангелом-охоронцем. Деякі вважають, що магічні властивості ангеліта здатні збільшити силу молитви і допомогти налагодити міцні духовні зв'язки з вищими небесними силами.

 

Щоб викликати свого покровителя, власник каменя повинен спочатку заговорити камінь: тримаючи камінь у руці, вимовити магічні слова. Змова вимовлятися, розтягуючи слова. Після слів «ангел мій, будь зі мною. Ти попереду, я - за тобою »можна попросити у свого хранителя виконати якесь бажання. Камінь передасть цю інформацію ангелу і буде «вмовляти» його допомогти прохачеві.

 

Але слід пам'ятати, що мінерал «розрахований» тільки на допомогу у виконанні одного бажання, тому не варто до нього звертатися з ще одним - камінь не витримає такого навантаження.

 

В якості талісмана, якщо його постійно мати при собі, ангел захистить від негативного впливу злих духів. Власнику ангеліта не слід ні здійснювати, ні навіть думати про погані вчинки, оскільки мінерал здатний підсилити «контроль» за людиною добрими силами. Інакше вищі сили можуть розгніватися на те, що їх змушують оберігати дурну людину, і покарати досить суворо порушника.

 

Найкраще камінь «знайде спільну мову» з Рибами і Дівами. В якості талісмана Ангеліт особливо любить допомагати новонародженим немовлятам, оскільки вони ще не здатні ні на погані думки, ні на погані вчинки.

 

cлідуюча>>>

Зображення: