Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Андалузит

 

Вперше мінерал андалузит був знайдений в Іспанії, в місцевості Андалузія, від нього-то і пішла назва каменя. Так само його можна зустріти під назвою: хрестовик, хіастоліт або мальтійський хрест. Хіастоліт - непрозора різновид андалузиту, в поперечному перерізі якого після процесу шліфування помітний темний хрест.

 

Основне забарвлення андалузиту - від бурувато-червоного до жовтувато-зеленого з рожевими оранжево-коричневими, золотистими, жовтими відтінками. Іноді в природі можна зустріти і безбарвні камені.

 

Мінерал утворюється в гірських породах у товщах земної кори, накопичується в річкових відкладеннях. Родовища андалузиту широко поширені в Бразилії, США, Шрі-Ланці, Іспанії та Швейцарії.

 

Лікувальні властивості андалузиту

 

Вважається, що андалузит допомагає в лікуванні нервових і психічних розладів. Мінерал попереджає захворювання дихальних шляхів, легенів, надає допомогу при лікуванні бронхів. Лікувальні властивості андалузиту зміцнюють імунну систему і мають загальнозміцнюючу, профілактичну дію на організм людини.

 

Магічні властивості андалузиту

 

Здавна андалузит є одним з наймогутніших магічних каменів. Стародавні жерці постійно використовували його в своїх обрядах. Оракули завжди носили ці камені на шиї, так як вважали, що саме вони допомагають їм спілкуватися зі світом мертвих і вищими силами. Не залишився цей мінерал без уваги і в християнстві. Ченці робили з андалузиту чотки і амулети.

 

У Середньовіччі лицарі ордена Тамплієрів використовували цей мінерал в своїх ритуалах. Так як на поверхні андалузиту можна було розглянути зображення у вигляді хреста, лицарі Мальтійського ордена вважали його краплею крові Ісуса Христа. Не тільки лицарі вірили в магічні властивості андалузиту, але і воїни, мандрівники, алхіміки і провісники, які носили персні та намиста з цим самоцвітом. Наприклад, Нострадамус завжди носив на шиї кулон з андалузиту і перебирав чотки з ним.

 

Вчені-астрологи сучасності дотримуються думки, що андалузит здатний допомогти людині пізнати сакральні таємниці, допомогти вийти на новий рівень мислення, а так само навчитися розпізнавати і розуміти сигнали Всесвіту.

 

Прикраси і оберігають амулети з цим каменем можуть носити люди, що народилися під будь-яким знаком зодіаку. Але не варто думати, що достатньо лише бути власником даного каменю, щоб осягати сакральні таємниці Всесвіту. Андалузит не потерпить легковажності. Мінерал ніколи не допоможе тим, хто з його допомогою спробує досягти корисливих цілей, здійснити діяння на шкоду людям або зі злим умислом намагається здійснити задумане.

 

У таких власників камінь довго не затримається і вони, швидше за все, його втратять. Його власники повинні мати чисті, світлі, добрі помисли і наміри, які будуть спрямовані на благо інших. І тільки тоді андалузит допоможе людині осягнути всю мудрість Всесвіту.

 

Андалузит оберігає солдатів під час бою. Лікарі, вчені, священики, монахи можуть носити цей камінь як талісман.

 

cлідуюча>>>

Зображення: