Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Анальцим

 

Слово «анальцим» має давньогрецьке походження. Назва мінералу пов'язано зі словом, в перекладі означає «безсилий». Найпопулярніша з версій походження саме такого найменування свідчить, що воно виникло через слабкі електричні властивості цього мінералу, які повинні виявлятися при терті.

 

Анальцим - мінерал з групи водних цеолітів, камінь класу силікатів. Подібні мінерали - лейцит, содаліт зі скляним блиском.

 

Мінерал зазвичай буває безбарвним або білим з сіруватим, жовтуватим, зеленкуватим або червонуватим відтінком. Він відсвічує скляним блиском. Кристали завжди непрозорі, але вони просвічують на світло.

 

Утворюється камінь при гидротермальном зміні лужних вивержених порід. Його можна знайти серед базальтових порід, дуже рідко - серед осадових. Багаті родовища анальціма виявлені на Кавказі, в Італії та Чехії.

 

Лікувальні властивості анальціма

 

Мінерал рідко використовується в народній медицині, оскільки лікувальні властивості анальціма поки що ще недостатньо добре досліджені. Деякі вважають, що цей камінь може позитивно впливати на нервову систему людини, заспокоювати її. Мінерал здатний позбавити від нічних кошмарів, повністю вилікувати безсоння і нормалізувати сон.

 

Деякі цілителі застосовують даний камінь для лікування метеозалежних людей. Існує думка, що він може послабити вплив магнітних бур і змін погоди на організм людини.

 

Камінь надає тонізуючу дію: підвищує настрій і покращує продуктивність праці. Особливо його корисно носити людям, які працюють в нічну зміну або багато годин підряд: анальцим додасть їм енергії і допоможе протриматися до ранку.

 

Магічні властивості анальціма

 

За народними повір'ями, анальцим здатний притягати позитив. Людині, яка його носить на шиї, завжди будуть супроводжувати удача, багатство і успіх. Магічні властивості анальціма допомагають його господареві знайти рівновагу, тому в країнах Європи деякі чаклуни застосовують його для медитацій та інших обрядів, заснованих на зануренні в себе.

 

Сильними талісманами виступають безбарвні анальциму, вони охороняють свого господаря від несприятливого на нього впливу з боку сторонніх людей, духів та чорних магів.

 

Як говорилося раніше, властивості анальціма досі не вивчені. Астрологи поки не встановили, яким знакам протегує цей мінерал. Вважається, що в якості талісмана анальцим слід носити людям, які займаються підприємництвом і комерцією. Він буде притягувати «купецьке щастя», додасть розважливості, захистить свого власника від необдуманих рішень.

 

Анальцим дуже крихкий мінерал і конкретний виріб з нього вирізати досить проблематично, тому для амулетів в основному використовують його шматочки.

 

cлідуюча>>>

Зображення: