Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аммоліт

 

Слово «аммоліт» має давньогрецьке походження. Поява саме такої назви пов'язане з грецьким словом «lithos», яке позначало найменування мінералу залишків перламутрового шару раковин скам'янілих молюсків - аммолітов. Тобто фактично аммоліт не вважається каменем або мінералом. Як і перли, він складається з карбонату кальцію (арагоніта).

 

Камінь може мати різноманітне забарвлення. Найчастіше можна зустріти червоно-жовтий, червоно-зелений, блакитно-зелений, синьо-зелений окрас аммоліта. Рідко, проте все ж таки зустрічається, фіолетовий і рожевий колір у останків молюсків. Аммоліти найвищої якості охоплюють весь спектр кольорів. Всі вони мають перламутровий блиск і не просвічують на світло.

 

У 1981 році самоцвіту офіційно був доданий статус дорогоцінного каменя. Слідом за цим почався промисловий видобуток аммоліта у великому масштабі на півдні провінції Альберта в Канаді.

 

Лікувальні властивості аммоліта

 

Виявлено досить широкий спектр лікувальних властивостей аммоліта. Вважається, що цей мінерал здатний виліковувати різноманітні захворювання крові, благотворно впливає на стан шкірного і волосяного покриву.

 

Особливо корисний цей камінь при лікуванні різних дитячих болячок. У Древній Греції хворій дитині вішали на шию шматочок аммоліта. Вважалося, що цей мінерал прискорить перебіг таких хвороб, як кір та скарлатина, вплине позитивно на їх результат і позбавить від небажаних ускладнень.

 

Дорослим людям рекомендується носити аммоліт у вигляді брошки або шпильки. Не варто мінерал вставляти в сережки або обручки, оскільки тоді він втратить всі свої цілющі властивості.

 

Магічні властивості аммоліта

 

Магічні властивості аммоліта відомі ще з давнини, незважаючи на те, що він порівняно недавно офіційно отримав визнання в якості мінералу. Аммоліт активно застосовувався при відправленні різних обрядів та церемоній багатьох народів.

 

За давнім повір'ям, мінерал здатний співпрацювати виключно з водною стихією. Він може виступати в якості провідника між водою і людьми. Тому, наприклад, шамани стародавніх індійців під час посухи з його допомогою проводили обряди, закликаючи злива. Інші що дійшли до нас перекази оповідають про те, що аммоліт може відшукати будь підземне джерело води або вказати мандрівникові шлях до нього. Тому його рекомендувалося носити людям, які перетинають пустелю.

 

Використовувати мінерал краще тільки знакам води або повітря (Рак, Скорпіон, Риби, Терези, Водолій, Близнюки). Втім, людям, народженим під покровительством іншої стихії, аммоліт не заподіє шкоди і буде просто милою дрібничкою.

 

Особливо рекомендовано носити з собою як талісман аммоліт всім людям, у яких професія пов'язана з контактами з водною стихією, і мандрівникам. Особливо добре він допомагає водолазам і підводникам. Мінерал може бути корисний і вченим, які зайняті дослідженням стародавніх культур.

 

cлідуюча>>>

 

Зображення: