Вход на сайт

Сообщение об ошибке

User warning: The following module is missing from the file system: recaptcha_mailhide. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/agatu209/domains/dityachiy.net/public_html/includes/bootstrap.inc).

З чим порівняти язик в устах людини? Це ключ до скарбниці. Коли двері замкнені, ніхто не може знати що там: дорогоцінні камені чи тільки непотрібний мотлох...

 

 

 

Аметрін

 

Аметрін поєднує в собі елементи двох мінералів: аметисту і цитрину. Ймовірно, саме тому він і отримав таку назву. Зустрічаються інші назви цього каменя або його різновидів: болівіант, двоколірний аметист, аметист-цитрин.

 

Аметрін відносять до поліхромним мінералів. Можна зустріти велику кількість забарвлень даного каменю. Він може бути як винно-жовтого, так і фіолетово-бузкового кольору. Трапляються камені також з фіолетовими, персиковими та бузковими відтінками. Камінь відсвічує скляним блиском. Багате родовище аметрін виявлено в Болівії.

 

Лікувальні властивості аметріна

 

За народними повір'ями, аметрін підживлює життєві сили всього організму людини, стимулюючи активність протягом всього дня. Цей камінь має загальнозміцнюючу дію. Його рекомендується носити людям, що страждають від сильної безсоння і огорнутим безпричинним страхом.

 

Аметрін позбавляє людину від меланхолії, депресії. Лікувальні властивості аметрін допоможуть підсилити дію будь-якого цілющого зілля, ліки і інших медикаментів, прийнятих людиною. Для цього камінь слід носити у вигляді бус або персня, можна також носити сережки з аметрін.

 

Магічні властивості аметрін

 

Аметрін символізує мир, гармонію і рівновагу. Стара легенда свідчить, що шамани стародавніх індійців за допомогою цього мінералу могли звернутися до богів, просячи приборкати свій гнів, і добитися тим самим мирного вирішення озброєного конфлікту між племенами, приспати кровну ворожнечу.

 

У Середньовіччі аметрін часто використовували при дворі. Вони вважали, що цей камінь допоможе потрапити в милість владою наділених людей. Алхіміки і маги застосовували аметрін, коли викликали духів. Камінь міг заспокоїти і умилостивити духів, розташовував їх до спілкування з чаклуном. За допомогою аметріну чаклун мав намір вивідати всі таємниці у цієї істоти, в тому числі і секрет отримання золота, і заручитися їхньою підтримкою при проведенні своїх дослідів.

 

Магічні властивості аметріну можуть допомогти розвинути його господареві неординарні надприродні здібності. Камінь може наділити ясновидінням, яснослухання, яснообоняніем. Якщо покласти аметрін біля свого ліжка, можна побачити пророчий сон. Але для цього спочатку його потрібно налаштувати. Аметрін зазвичай кладуть в повний місяць на шовкову фіолетову ганчірочку біля вікна так, щоб на нього падало світло місяця. Біля нього необхідно поставити дві свічки, які будуть служити таймером. Час для налаштування каменю потрібно стільки ж, скільки і для повного горіння однією з свічок.

 

Цей камінь бажано носити знакам вогню. Левам, Овнам і Стрільцям аметрін допомагає впоратися з надмірною агресією, запальністю і дратівливістю. Аметрін також допоможе людям, що народилися під іншими знаками зодіаку. Однак не слід носити його Дівам, так як їх він може зробити апатичними і боязкими.

 

В якості талісмана аметрін захистить господаря від насильства, допоможе залагодити конфлікти, як з іншими людьми, так і з самим собою. Талісман наділить людини розсудливістю і людинолюбством.

 

cлідуюча>>>

Зображення: